Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek pihenőszéket? De most?...

Vegyek pihenőszéket? De most? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Az egészért csak magamat hibáztatom,és már szinte minden napunk egy kínlódás.Mostanában rengeteget utaztunk,és a gyerek teljesen rákapott az autós hordozóra.Mert ugye az hintázik,és csak úgy hajlandó elaludni.Minden nap kihizti,amíg el nem éri,hogy abban aludjon,én meg rosszul vagyok,attól ahogy görnyed benne.Már nyolc kiló,és javában mászik.Egy örökmozgó.Ezért fogalmam sincs milyet vegyek,hogy még egy darabig használja is.Bocsi,ha hosszú lett,de már teljesen kivagyok,hogy napi egy órát alszik csak.Tiny Love Rocker Napper Flow 3 az 1-ben EXKLUZÍV pihenőszék
2013. júl. 15. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én már nem vennék. Ha 8 kg, akkor nemsokára mászik, nem sokáig fog megmaradni benne. Szerintem felesleges.
2013. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez 11 kg-ig jó, olyan 1,5 éves korig.


Inkább ilyet vegyél, ez elhintáztatja, nem kell felette ülnöd, kézzel vagy lábbal hintáztatni.

Én 1 naposan hintàban altattam a fiam.

Lányomnak anno 3 hónaposan vettem, de bánom hogy nem hamarabb...

2013. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tiny Love Rocker Napper Flow 3 az 1-ben EXKLUZÍV pihenőszék
2013. júl. 15. 20:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Erről esetleg vélemények?Van valakinek ez a fajta?
2013. júl. 15. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem vennék neki, akkor inkább valami ajtóra szerelhető hinta vagy ilyesmi...
2013. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És egyébként mennyi idős a babád egyébként, mert csak ezt nem tudjuk :) Mászik, 8 kg, de mennyi idős? :)
2013. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,de ezt tényleg kihagytam :) 10 hónapos.
2013. júl. 15. 23:48
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez 18 kg-ig használható. Remélem, segítettem.

[link]

2013. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, kicsit bosszantó, hogy 10 hónaposnak végülis csak alváshoz venni huszonezrekért pihenőszéket :) Én nem vennék, hiszen egyébként nem is lehet belerakni szerintem egyáltalán, az én lányomat biztos nem lehetett volna. Nekünk volt adamo hintánk, de ennyi idősen már azt sem tudtuk használni nagyon, bár altatáshoz azt talán inkább el tudnám képzelni. Hát nem tudom, drágát semmiképp nem vennénk, mert lehet hogy nem is fogja szeretni, hogy abban aludjon. Vagy használtat.


Egyébként jónak tűnik a pihenőszék, 18 kg-ig jó, szóval ha tetszik neki rengeteg ideig lehetne használni. Élőben láttad egyébként, mert én azért megpróbálnám beleültetni, tetszik-e neki, nem lóg-e nagyon le róla...

Szóval ha valamit, akkor nyilván ezt vagy egy adamo-t...csak hát ez ezért húzós kicsit, mert ha pici lenne még akkor azt mondom megéri, átvészelni vele a pocakfájást, stb...bár ez sem kis gond most nálatok :)

2013. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!