Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be merjük vállalni?

Be merjük vállalni?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk még egy babàt,a gond sajnos az anyagiakkal van.Összbevételünk kb.200ezer,tehàt ennyi lenne négyūnkre.Lakàs sajàt,de hitelünk van.kb 120ezer marad ha mindent befizetek.Nem tudom bemerjük e vàllalni.
2013. júl. 16. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem lévővel. én is le mondtam pár dologról hogy be vállaljam a picit. nem is bántam meg. nekünk is kb ennyi a bevételünk és kevesebb marad meg mint nektek de jól megvagyunk "luxus" cuccok nélkül is. én vissza fognám magam a drága dolgok megvételében és inkább a kis tesó érdekében.
2013. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is bevállalnám. Mi is kb ennyiből gazdálkodunk, ha kifizettük az összes hitelt. 2 kis gyerekem van. Azért vállaltam be, 1. vágytam rá, 2. Hamarosan lejárnak a hitelek, 3. nem maradok örökre gyeden.

Pont addig elég a kevesebb bevétel, amig kicsik a gyerekek. Az ovis/sulis időszak többe fog kerülni, de addigra jobban fogunk állni, és újra dolgozni is fogok.

gondolom előbb-utóbb te is visszamész majd dolgozni, nem?

2013. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!