Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet olyan nevet adni...

Hogy lehet olyan nevet adni m. o. -n egy gyereknek, hogy Medox?

Figyelt kérdés
Hogy engedték,hogy ezt anyakönyveztesse?
2013. júl. 17. 14:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
77%
a Rézműves Brályen a legjobb :DDD
2013. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
amiket itt felsoroltatok, azok azért odavágnak :) az én fiamat Ádámnak hívják, beletrafáltál válaszoló. mégsem érzem szarul magam, mert ez egy szép magyar név és nem fog mindenki visszakérdezni, hogy "mit mondtál, hogy hívják?" az meg nem érdekel, hogy rajta kívül hány Ádám van, mert nekem ő az egyetlen. persze, elfogadom, ha valakinek tetszenek a különleges nevek, de szerintem ez már sok, ez nem különleges, ez bizarr, gáz. amikor nevet választottunk, nekem kb. 5 éves utónévkönyvem volt, abban nem szerepeltek ilyen kacifántos nevek, de azért volt min röhögni egy-két név olvasása közben.
2013. júl. 17. 15:35
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Megjegyezni se semmi, hogy a gyerek osztálytársait hogy hívják. Nem értem, hogy mi történt az elmúlt években, hogy ilyen sok cifra név lett. Különben az Ádám és az Eszter is gyönyörű. Mindkét nevet adnám. Meg szép az Anna is.
2013. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Be-be az én fiam is Ádám. Itt nem sok van belöle. és én még kislány koromban el döntöttem ezt a nevet!
2013. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

Medox az nem Angelina Jolie első örökbefogadott kisfiának a neve?


Ha meghallom azt a nevet mindig egy régi újságcikk melletti kép jut róla eszembe azzal a cuki édesen felnyírt hajú aranyos kisfiúról amint homokozik vele.

2013. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kései Sirató ***** válasza:
A szomszédomban lakik egy 10 éves Ádám, aki elmondta, hogy őt zavarja, hogy az osztályában másik 4 Ádám van, népi táncra kár, ott is 2 Ádám van és sportol is, ott is van sok Ádám... Lehet, hogy téged kedves anyuka nem érdekel, de kérdezd meg a gyereked!
2013. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Excabeludo válasza:
100%
Kutyanévnek ideális. Ha felnõ rájön mekkora gyökerek a szülei.
2019. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!