Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire nem használ...

Tényleg ennyire nem használ semmi? Többi lent

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos, erősen fogzik. A két felső szemfoga jön egyszerre, brutálisan néz ki az ínye... Alapjába véve is megviseli a fogzás, fájdalomtűrése nulla. Dobálja magát egész éjjel, szinte 10 percenként fent van,napközben is csak visít. Mindent kipróbáltam már,Osanit,chamomilla, Viburcol kúp,Dologél,Dentinox,Panadol, Nurofen. A Dentinoxal annyit elérek,hogy fél órát alszik egyhuzamban. Vártam a csodát a Panadoltól meg a Nurofentől,hát sz@rt sem ér. Van ezekben egyátalán hatóanyag? Egyik ismerősöm mondja,hogy ő Cataflam cseppet adott a gyerekének, aludt tőle egész éjjel. Hát nem tudom,nekem ez elég erős gyógyszer, nem szívesen adnám neki, de már baromi fáradt vagyok, nem is beszélve a gyerekről,aki 1 hete szintén nem alszik és kezelhetetlen. Kinek mi vált be? Adjatok valami tippet, mert nagyon sajnálom szegénykét.
2013. júl. 17. 21:08
 1/5 gabszem ***** válasza:
Hát végső esetben a Germicid-C kúpot kipróbálhatjátok éjszakára, de nem szabad minden nap használni mert van benne egy kis nyugtató. Nekünk amúgy a Nurofen általában segített éjszakára, más nem...
2013. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Cataflam-csepp volt nálunk is a nyerő, amikor semmi más nem használt.
2013. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém :(

Próbáld ki a lázcsillapító kúpot, amit írt a gyerekdoki (Noraminiophenazoni, Germicid, ilyesmi).


Meg esetleg a dr. Talbot's Teething Gelt, nekünk kizárólag az használt.


Remélem hamarosan kibújnak a fogacskái!

2013. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gengigelt próbáltad? Jéggel hütds le az ujjad és maszirozd az ínyét. Pár percre segít. Tudom.nem sok de addig sem szenved vele.
2013. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyermekfogaszat? A ferjem, amikor a lanyunk felso metszoi jottek anno, o azt mondta, nem turi tovabb, es kikerte egy gyerekfogasz ismeros velemenyet. O is cataflamot javasolt, eros gyulladascsokkento, meg van fono-s gyogyszertarban keverheto gel is, azt is tudnak adni, vegso esetben azt mondtak, hogy atmetszik az inyet, aztan hat het kin utan attort. Szoval en ezekrol a lehetosegekrol tudok meg, hatha segit. KITARTAS!!!! Ja, es par napig adhatod neki naponta egyszer a cataflamot, hatha lehuzza a gyulladast, az en ferjem is kiirta a lanyunknak, biztos nem tette volna, ha art. Ne vidd ulzasba, de 3-4 nap biztos belefer, irasd ki.
2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!