Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a kisfiammal?

Mi lehet a kisfiammal?

Figyelt kérdés
5 hónapos, 2hónapos kora óta 1szer kel éjszaka 4-5 óra körül, eszik és alszik tovább 7-8 óráig.na most kb 2hete 4szer 5ször is fölkel és csak ha kap cicit akkor alszik vissza.mostmár kezdek nagyon kimerülni.nappal szépen alszik.nem elég a tejem?kezdjek el hozzátáplálni?
2013. júl. 20. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy már nem elég a tejed.

De az is, hogy akár elkezdődött a fogzás és ez miatt nyűgösebb és cicin nyugszik meg.

2013. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen korban van egy növekedési ugrás.Lehet ez is a háttérben.De repkednek a frontok is.A babákat ez is megviseli.És persze a fogcsírái is elkezdhettek mozgolódni..az első fog 6 hónapos kor után várható, de simán az előtte lévő hónapokban is lehetnek tünetek.

Én ilyen korban már mind két gyerekemnek adtam este kiegészítésként tejpépet.Lányom tápszeres volt, fiam anyatejes.Vagy vehetsz Sinlac port is, ha nem vagy tejpép barát.Az egészségesebb is, és eltelíti a kis pociját, és lehet jobban aludna az éjjel.Nekem bejött...egy ideig. :)

2013. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!