Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta tud úgy felülni a...

Mióta tud úgy felülni a babád, hogy pl. leteszed hasra vagy hátra és ő pedig felül egyedül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6,5 hósan elkezdett mászni és onnantól kezdve fel tudott ülni.Négykézlábból ülésbe tolta magát!
2009. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

9 hónaposan háton fekvésből picit oldalra dőlt, letámasztotta a könyökét, majd hasizomból felült.

Előtte hetekkel már felült, ha volt kapaszkodó.

9,5 hónaposan tanult meg mászni, azt hittem, hogy azt kihagyja, de csak megfordította a sorrendet.

Onnantól tud hátrafelé "tottyanni" a popsijára.

2009. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos kora óta. (kislány)
2009. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
enyém is kb 7 hónapos kora óta (fiú)
2009. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A fiam 10 hós, ha leültetem, akkor megül, de ha pl. eldől vagy hasra teszem le, még nem tud egyedül visszaülni...
2009. okt. 21. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányom 6 hónaposan ült fel úgy, hogy négykézláb állt, kitolta a fenekét, és egyik vagy másik oldalra elbillent s már ült is. Most 7 hónapos és már fel is állt. Négykézláb oda mászik az ágy széléhez, felkpaszkodik és feláll, de már szinte bárhol ha megtud kapaszokdni még a lábam mellett is.

Van bébicompunk, én úgygondolom sokat segített neki a felállásban.

2009. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8,5 hónaposan tolta oldalra a popsiját mászásból.
2009. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!