Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mettől meddig volt hasfájós a...

Mettől meddig volt hasfájós a gyermeketek? Volt egyáltalán? Mennyi sírással járt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én szerencsére csak a "Volt egyáltalán?" kérdésre tudok válaszolni: nem.

Pedig ettem mindent szoptatás alatt, de ha problémásabbat ettem ő is hatalmasat pukizott tőle :)


Tesóm lánya hasfájós, este több órán keresztül sír és olyankor semmi nem tudja megnyugtatni.

2013. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mettől meddig? 1 napos korától és még néha most is van,hogy valami bezavarja a hasát,pedig már 11 hónapos. Úgy istenigazából 4 hónapos koráig volt hasfájós,de kegyetlenül,akkor vittem el őt gasztroenterológiára,kiderült,hogy laktóz és tejfehérje érzékeny,utána javulni kezdett a helyzet,mert kapott speciális tejmentes gyógytápszert.

Hogy mennyi sírással járt? 4 hónapos koráig konkrétan 0-24-től ordított,mert olyan hasgörcse volt az anyatejtől meg a tejes tápszertől szegénykémnek. Soha nem kezdeném előlről,pokol volt az első pár hónap...

2013. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam volt rettentő hasfajos, olyan szintén, hogy semmi, de semmi nem nyugtatta meg, 1 hetesem kezdődött és az extra rossz resze 3 hónapig tartott! 20-30 percekre bealudt, de úgy h sírva aludt el, és a szeme meg csukva volt, amikor ébredt de màr orditott, feszitette magat, kaptunk ra többfajta gyógyszert, de nem igazán akartak hatni! Hosszú 3 hónap volt mindkettőnek!

2013. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Ma màr 3,5 éves, van egy 1 éves tesoja és ő nem volt hasfajos!( pedig tartottam tőle, hogy a kicsi is hasfajos lesz)

2013. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A lányom 8 hetes korától 4 hónapos koráig. Rengeteget sírt, főleg nappal.

A fiam 2 hetesen kezdte, vele már jobb szereket találtam, kevesebbet sírt, 3,5 hónaposan lett vége.

2013. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Már a kórházban kezdődött.Ahogy hazahoztam már az első éjszakát végigsírta. Akkor még nem tudtam, hogy hasfájás.3,5 rettenetes hónap következett.Már azt hittem sose múlik el és nem éljük túl.Sajnos az én lányom nem volt egy mosolygós nyugodt alvó baba.Ő a egész nap összesen ha 2 órát aludt már örültünk.Akkor volt csend.Ügyeleten is voltun, mert egyszer éjszaka az hittük megfullad a sírástól.:/Papaverin görcsoldó volt neki felírva, ami állítólag nagyon erős gyógyszer.Az egy picikét enyhítette a fájdalmát.Nem tudom mi okozhatta nála ez a szörnyű hasgörcsölést, de az tény, hogy szenvedve kakilt és 7-8 naponta.Nos ez már nem fog kiderülni. A hozzátáplálással megszűntek a problémák.Most van egy 16 hónapos elven kis ördögöm és szerencsére már mind ez a múlté.
2013. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 hetesen kezdődött ,úgy 1 hónapig tartott. du -tól lefekvésig üvöltött,csak kézben volt olyankor , néha bealudt max egy órára. éjjel soha semmi probléma nem volt.
2013. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kb 2 hetes korától 1,5 hónapos koráig du 3-tól 6-ig volt napirenden a sírás. Csak ölbe volt el olyankor ő is, de az éjszakák aránylag nyugodtak voltak. Mindenféle cseppet próbáltunk, de nem használt.

Most 2,5 hónapos, még nem múlt el teljesen, de nem jár sírással. Nem szedünk rá semmit, elég a lábtorna.

2013. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kisfiam kb. kezdettől fogva, úgy 3 hónapos koráig. Minden este sírt vagy két órát, nehezen ment minden: büfi, puki, kaki. A lányommal is hamar kezdődött, de jobban figyeltem magamra, s rájöttem, velem sincs minden rendben, átmegy a tejbe. Így nála kb. 6 hét volt a hasfájós időszak, ő délutánonként sírt. Elhagytam a gluténes és tejes dolgokat az étrendemből. Én okoztam nekik a hasfájást. Meg az atópiás bőrt.
2013. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6 hetes korától 7,5 hónapos koráig.De még most is van pár ételtől amitól fáj a hasa vagy szeles.13,5hónapos.
2013. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!