Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit gondol ha a gyerek...

Ki mit gondol ha a gyerek fogdossa magát? (punci, kuki)

Figyelt kérdés
Számomra természetes, de teganp a férjem rászólt a 10 hónapos lányunkra, hogy ezt nem szabad. Kérdem miért, a válasz hogy csak. De ha a 3 éves fiú gyerekünk csinálja ugyan ezt az szerinte normális. Hozzá kell tennem, h anyós szerint azt sem kéne hagyni, de a lány már tényleg nem csinálhatja,és ő sem hagyta a fiainak, mégsincs semmi bajuk. Én ezzel nem értek egyet, hogyan magyarázzam meg nekik, h ezt tök természetes. Ki mit gondol? Milyen érveket hozzak fel. Nekik csak az az érvük, hogy mert csak. Én azért többbet szeretnék mondani.
2013. júl. 22. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

ez teljesen természetes dolog


csak a felnőttek gondolnak bele mindenféle szexuális gondolatot holott a gyerekben nincs ilyen :-)


fel kell fedezniük a testüket és az bizony azzal is jár h a nemi szervük környékén is matatnak :-)

persze egy idő után rájönnek h az nem is olyan rossz érzés, (2-5éves kor)

ekkor csak annyit kell kérni tőlük h ha lehet ne nyilvánosan hanem akkor mikor egyedül van akkor legyen szíves


ez hozzá tartozik a egészséges testkép kialakulásához

és ahhoz h normális kiegyensúlyozott nemi életük legyen felnőtt korukba


a gyerekeben nincsenek gátlások azokat a szülőktől kaják "ajándékba"

aminek egy része helyes de ha túl sok akkor megszenvedi egy életre a dolgot


kb ennyi jutott hirtelen eszembe

2013. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Csak szépen, nyugodtan! Az ilyen "csak" válasz annyit szokott jelenteni, hogy ezt nevelték bele, de gondolkozni nem szokott ezeken. Most beszéld rá, hogy gondolkozzon. (Esetleg kérdezd meg, miért más amikor ö vakargatja a tö..it, mint amikor neked esik jol mevakarni a pi..dat? NEM MÁS!!!!!)
2013. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdem magam rosszul érezni, mert 30 éves nő létemre soha nem vakargattam a pinámat. Ja de, egyszer volt hüvelygombám. De amúgy igazad van. Csak az nem tud magyarázatot adni, akibe ezt belenevelték. Szörnyű. Már babakorban gátlásosra nevelni egy embert? Ezért van ennyi perverz.
2013. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni kell, hadd csinálja. A lényeg, hogy megértessétek vele, hogy idegenek előtt nem, illetve mondjuk otthon lehet megengedett.

Ha kicsi korában belenevelitek a gátlásosságot ("fúj, nem szabad odanyúlni") az frankón felnőtt korban okozhat szexuális problémákat. Tök mindegy, hogy lány, vagy fiú a gyerek. Ő is érzi, hogy jó.

2013. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én sem és a húgaim sem csináltuk ezt soha kisgyerekkorunkban. Amúgy meg lehet mondani a 3 évesnek, hogy ezt csak olyankor szabad, ha mások nem látják, ettől nem hiszem, hogy gátlásos lesz, hogy nem ország-világ előtt fogdossa magát. A 10 hónapos még nagyon kicsi viszont, sok esze van a férjednek, ha ezért rászól, azt sem tudja még mit csinál. Maximum el kell terelni a figyelmét.
2013. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, és hozzátartozik az egészséges fejlődéshez! Mindkét nemnél!
2013. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tán irigyled tőle?:D
2013. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!