Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Az igaz, hogy a baba...

Anyukák! Az igaz, hogy a baba edényeit tányérjait külön kell mosni?! Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

#mosogatás #baba #mama #mosohatógép
2013. júl. 22. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell külön elmosogatni
2013. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mostam külön. Be a mosogatógépbe, aztán mehet.
2013. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondta a védőnő. De egyszerüen kivitelzhetetlen. Külön konyhát kellene akkor berendezni. Nálunk a panellben örülök ha elférek egyébként is.
2013. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ruháit se mostam külön neki,max legelején.Mivel nem gyűlik össze régóta egy gépnyi neki még két hét alatt sem,így nem indítok be mosást hetente 7db bodyval.Cumisüvegeinek van külön szivacsa csak,mert ő már csak este tápszerezik(9,5hós) igy elmosom forróvizzel meg mosogatószerrel és annyi.Amúgy tányérból vagy bögréből eszik,amit mosogatok a többivel együtt...
2013. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan egybe mostam és mosogattam mindent.

Nem értem, miért kell az anyukákból paramamit csinálni.

2013. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem, en is egyutt mosom.
2013. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges a kisbaba, akkor semmit nem kell máshogy mosni, mint a felnőtteknek. Csak a beteg gyermekeknél kell tényleg sterilen tartani szinte mindent.
2013. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam, hogy külön szivacsom van a lányom cumisüvegeihez, egyebeihez. És vettem külön cumisüveg szárítót, arra rakom, mert azt könnyebb tisztán tartani, mint a csepegőnket

[link]


És kezdetben külön edénye volt, abban főztem vagyis pároltam párolóbetétben a zöldségeit. Ezt egészen addig használtuk, míg külön főztem neki. De ezt simán bedobtam a mosogatógépbe, vagy ha nem fért be, akkor a külön szivacsával mostam el...ennyi...

2013. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem. Az igaz, hogy a cumisüvegekkel kezdem a mosogatást, de semmi extra ezen kívül. Azért a lakást nem rendezem át, mert 3-an lettünk. Amennyire tudok, ügyelek a tisztaságra, meg a higiéniára, de nincs patika környezet.
2013. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is beraktam a mosogatógépbe. Úgy elmosni olyan meleg vízben olyan alaposan kézzel szerintem nem is tudnám. Erre azt kaptam meg,hogy külön kell mosni külön szivaccsal. Köszi a válaszokat.
2013. júl. 22. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!