Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hós kisfiam még nem...

6 és fél hós kisfiam még nem kúszik! Ez baj?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám ösztönözni? Hiába teszem földre és rakom oda a játékokat, csak nézi őket egy ideig, aztán hátára fordul...előre is köszi
2013. júl. 22. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

:)

Én 6 hónapos koromig nemhogy nem kúsztam, még a fejemet sem emeltem fel. Édesanyám halálra rémült, orvostól orvosig hordott, nézte a dicsekvő anyákat, hogy az ő gyereke ezt meg ezt csinálja. Én meg? Ahogy letett úgy maradtam.

Kivizsgálták, semmi bajom nem volt. Lusta voltam. Aztán úgy kipihentem magamat, hogy kb 9 hónaposan felálltam, 10 hósan elindultam!!


Szóval szerintem, hagyd csak, had fejlődjön a saját ritmusában :)


Van amelyik baba egyáltalán nem kúszik vagy mászik

2013. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nincs elkésve, 7 hónapos korig csak forognia kell tudni. Az én lányom már bőven 8 hónapos volt, mire elkezdett kúszni. Már 10 hónapos volt, mikor elkezdett mászni, 12 hónaposan meg már járt! :)
2013. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek kellene ösztönözni? Majd kúszik, ha megunta a forgást. Ne kell siettetni, hidd el, minél később kezd el kúszni, mászni, neked annál jobb:)
2013. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,van,akinél kimarad a kúszás teljesen.Sógornőm 4 éves kislánya nem kúszott egyáltalán,mászni is csak későn kezdett,de 1 évesen már nagyon szépen járt!Az én kislányom 5 hónapos lesz,kúszik hátrafelé,de nem akar forogni...(pedig képes rá,csinálta már).Ha majd szükségét érzi,kúszni fog,de van még ideje!
2013. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!