Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül havonta egy...

Mennyibe kerül havonta egy csecsemő (újszülött)? Pelenka, esetleg tápszer, krémek stb?

Figyelt kérdés

Ruhák,üvegek,kiságy minden megvan,azt ne számoljuk. Ha lehet akkor annyit írjatok még,hogy olcsóbb vagy drágább kategóriáról van szó. Napi hány pelenka kell kb, mennyi popsitörlő fogy egy hónapban.....

Köszönöm!


2013. júl. 22. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a 30-40ezer nem csak a tápszer hanem a pelus positörlő,legalábbis én azt írtam tápszeres baba havi 30-40ezer
2013. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát a gyógytápszer olcsóbb, mint a sima, mert nagyobb rajta a támogatás! Mi is kezdetben Milumil Startot kaptunk 2000 körül volt, utána Milumil Peptit, tejallergiára, 500 ft körül volt!
2013. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
pelenkával ne tankolj be, csak ha már nagyobb. az 1es jó egy hónapig, a 2es még 2ig mondjuk, mi kb fél évesen már 4est használtunk. most 10 hónapos és 5öst. mostmár érdemes sokat venni nekünk, de volt hogy alig vártam, hogy elfogyjon a pelus, mert ahhoz marha drága, hogy kidobja az ember vagy odaadja vkinek. ha pedig kicsi rá, akkor kifolyik minden, szorítja a combját stb
2013. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!