Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem feltűnősködés...

Csak szerintem feltűnősködés már ez az egész, amit az anyuka csinál?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársamról van szó, most 6 és fél hónapos a lánya. Mikor kiderült hogy babát vár, a pasija elhagyta. Már a terhesség alatt is tömve volt a facebook a pocakos fotóival. Aztán megszületett a kislány... Azóta egyfolytában rakja fel a képeket a kicsiről. Naponta 3-4-szer képeket tölt fel róla meg videókat. Ráadásul olyan butaságokat ír a képekhez... 6 hónap alatt már a harmadik babakocsit veszi a kislánynak. Nincs 2 hónapja hogy vett sportkocsit, de most lecserélte mert a másikat már megunta. Mindennap vásárol a kicsinek valamit, hol ruhát, hol játékot, cumit-cumisüveget, ezt-azt. Egész nap úton van a kicsivel. Reggel 9-kor már mennek, egészen estig. Tegnap a nagy melegben délben is tolta a kislányt. Aztán este fél 10-kor láttam tolta haza. Olyan mintha mutogatni akarná a gyerekét, mintha feltűnősködni akarna vele a volt párja előtt, hogy ő akkor is megad neki mindent. Még koncertekre is viszi magával. Egyébként az anyukájával laknak. Nem bántani akarom egyébként csak olyan fura lett. Ha én mondom hogy 7 hónapos volt a lányom mikor felállt, akkor ő biztosan azt mondja az övé még 6 hónapos sem volt mikor felállt. Szerintetek is feltűnősködni akar?
2013. júl. 23. 08:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És most akkor elégedett vagy ? :)
2013. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hát most ezt tényleg nem értem kérdező....ha szerinted csak rád irigykedik (?) és egy megjátszás az egész élete és de car neki és ezt te is így gondolod (mint utolsó válaszoló) akkor minek írtál ki kérdést hogy valaki veled együtt jól ítélkezzen egy sort látatlanba szegény csajról???

Illetve hogy ha nem akart veled sétálgatni barátkozni az már csak azt jelentheti hogy fura meg gáz szegény? Nem lehet hogy nem voltál neki szimpi mondjuk?

Még szerető társ mellett sem könnyű egy kisbabás életmódot folytatni (ami teljesen más mint az addigi élet) és jól csinálni nemhogy egyedül.

2013. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Képzeld nem vagyok elégedett :)

Csak azért írtam hogy egyetértek, mert mindenki nekem támadt hogy rosszindulatú vagyok, meg hogy kibeszélem.

2013. júl. 23. 10:16
 14/25 A kérdező kommentje:

Én ismerem az anyukát elég jól, mivel általánosba és középiskolába is együtt jártunk, és jóban is voltunk.

Na mindegy is már bánom hogy feltettem a kérdést, mert itt mindenki nekem esik.....

2013. júl. 23. 10:18
 15/25 anonim ***** válasza:

Istenem, miért kell rögtön a kérdezőnek esni?

Biztosan van oka arra, hogy így látja a dolgokat erről az anyukáról. Egyébként nekem is van olyan ismerősöm aki feltűnősködik meg mutogatja a babáját állandóan. Nem azt mondom hogy nem szereti, de az hogy állandóan mutogassa mindenkinek? Kinek szülte magának, vagy azért hogy mindenki lássa hogy neki gyereke van?

2013. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egy rokonom a gyereke minden hónapjáról feltesz 40képet.A kicsi már kb 16-18hónapos.Tehát pont ennyi mappányiszor 40kép van.És van apja a gyerekének,nem élnek rosszul.Nem tudom kinek miért jó ez,de ő dolga.Nekem családi mappa van,amiben egyszerre max 40kép van fenn,de nem mind a gyerekről.Ha teszek fel újat,törlök le régit.Én azért teszek fel képet,mert messze élnek a nagyszülők és így látják.hagyd szegény csajt,van elég gondja.Barátkozni meg lehet nem akar,mert nem vagy neki szimpatikus.Én se barátkozok senkivel,van itt egy baráti kör,akikhez átjárunk heti 1x egy du-t,ott van egy csaj szintén babával.Vele beszélgetek csak,nem járok el semerre csak azért,hogy ismerkedjek.Minden ember más,majd kinövi ő is ezt a feltünösködést.
2013. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mindenben a rosszat kell látni! Akinek rendben van az élete, az el sem tudja képzelni, hogy min mehet keresztül az anyuka, akit terhesen elhagytak. Bár nekem rendben van a házasságom, de amikor ilyet hallok, akkor megfordul a fejemben, bizony ez velem is megtörténhet, és remélem akkor nem csámcsogni fognak rajtam, hanem inkább segíteni. Vagy ha nem hagyom, hogy segítsenek, akkor legalabb ne beszéljenek ki.

Mellesleg, ha valaki napi 50 képet tesz ki a gyerekéről az miért is baj? Biztos vannak olyan távoli ismerősök, akik örülnek neki!

Ennyi rosszmájú anyukát!

2013. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az első tökéletesen leírta,nem feltünősködni akar,hanem így jobban érzi magát,kifelé azt mutatja minden rendben.
2013. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Engem is elhagytak,átérzem a fájdalmát. Ilyenkor sokan ugyanebbe a hibába esnek,hogy mindent megvesznek a gyereknek,hogy pótolják a másik fél hiányát. Most nem azért,de én is mindig veszek valami apróságot a fiamnak,ez akkora baj? Azért gürizek,hogy ő semmiben ne szenvedjen hiányt. Nem értem ez miért baj? Mi is sokat megyünk,mondjuk nem reggeltől estig,mert azt se a gyerek,se én nem bírnánk,de muszáj kiszakadni a négy fal közül,mert csak bedilizel. Ne kerülj hasonló helyzetbe,kívánom őszintén!
2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A nagyon lepontozott 9-es vagyok.

Kedves együttérző anyukák! Ti ugyanúgy ítélkeztek, mint ahogy a kérdezőről állítjátok. Szerintetek a kérdező beszéli ki az anyukát a háta mögött, akit persze ti védtek ismeretlenül is. Én leírtam a véleményem, jól lepontoztatok, köszönöm. A véleményem ettől nem fog változni. Szerintem ha valaki napi 40 képet tesz fel a gyerekről, az igen sok időt felemészt - ezt az időt nem a gyerekkel tölti. Koncertekre cipeli - ez sem jó egy gyereknek. Egész nap cincálja mindenfelé, csak ne kelljen otthon lenni vele - ez sem a gyerek érdeke. Instabil kapcsolatba gyereket vállalt, hogy megtartsa a pasiját - ez sem a születendő gyerek érdeke volt. De persze szegény anyuka... Én nagyon sajnálom az ilyen gyerekeket, akiket nem őszinte vágyból vállalt két szerető ember, hanem más indokokból (pl. kapcsolat megmentése). Ha ti jó anyának tartjátok, akkor tegyétek, de ha a ti környezetetekben lenne egy ilyen anyuka, aki elzárkózna előletek, akkor talán másképp vélekednétek. Kiírnátok ide egy kérdést, amelyre mindenki nektek esne, hogy mekkora egy érzéketlen valakik vagytok. Nos ti most ezt csináltátok. Pontozzatok le nyugodtan, hisz az jó a gyereknek, ha 40 fokban egész nap a babakocsiban hurcolásszák.

2013. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!