Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég ennyi tejtermék egy nap...

Elég ennyi tejtermék egy nap egy 8,5 hós babának?

Figyelt kérdés

uzsira kap egy joghurtot (jogobella, danette, danone vagy amit épp veszek neki) egy dobozzal

este vacsira kap 210 mili tápszert vagyis 210 mili víz 7 kanál tápszer


ha kevés mivel tudnám még pótolni neki?


Reggelire már nem kap tápszert


ja és 2 naponta kap egy turó rudit is vagy egy tejszelketet



2013. júl. 23. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Azon túl,, hogy szerintem ezek nem tejtermékek (nézd csak meg a dobozt, mennyi tej is lehet bennük...), napi 2+2 deci vagy annak megfelelő bőven elég. Sajt, túró, kefír stb, ami még jöhetne szerintem, akár a cukros izék helyett is.
2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezekben nem igazán tej van, úgyhogy nincs meg neki a szükséges kb 500ml tej. Ezért szokták megtartani reggelire is a tápszert, hogy meglegyen a napi adag.
2013. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

min 500ml tejalapút ajánlanak az orvosok.

amiket írtál, szerintem az a tejtermékek legalja. inkább hazai termékeket adj a babádnak, ne külföldi vackokat.

a kefírt nem eszi..?

2013. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Próbálj meg a gyümölcsébe túrót tenni.Sokkal jobb mint a joghurt meg a krémtúró.Finomabb is és egészségesebb is.:)
2013. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az elég nagy baj, hogy reggelire nem kap tápszert, pont az hiányzik.

miért is nem kap?

a reggelit és a vacsit nem váltjuk ki, csak pótoljuk!

még a 3,5 évesem is iszik reggel-este 2-2 deci tejet, ne vedd el még pár évig, kell az még neki!

2013. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Az enyém is ennyi idős.De reggel este tápit kap,mert a védőnőm szerint arra még szüksége van.

2013. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!