Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnék 6,5 hós babámnak...

Mit adhatnék 6,5 hós babámnak amit "rágcsálhatna", ha nincs még foga?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

a fogakra ne várj :)

enyémnek 10 hónapos korában jött ki az első, 2 éves volt mikor a rágói kijöttek és 10 hónaposan már szilárdat evett, szóval nem kellenek hozzá a fogak, ínnyel remekül tudnak majszolni :)


olyat válassz eleinte ami puha, olvadós, könnyű szétnyomni. pl. banánt, kekszet, de 1-1 kukit is megkóstolhat, annak mondjuk ellene vagyok, de az tényleg elolvad a szájában :)

2013. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kuki helyett adhatsz kolesgolyot vagy bulatat. En az utobbit vettem mert az hosszukas, jobban meg tudja fogni a kisfiam. Ebben semmi so nincs, nyugodtan eheti.

Illetve en 6,5 hosan mar adtam kenyerhejat, kiflicsucskot is, de ezzel nem mindenki ert egyet.

Kisfiamnak is 10 hosan jott ki az elso foga de akkor mar ket honapja nem pepeset evett. Az inyevel ugyesebben ragott mint mas foggal! :-)

2013. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Óóó köszi nektek.

Akkor adok neki ezekből. :)

2013. júl. 24. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 11 hónapos és még nincs foga, de jobban harap ö is mint akinek foga van.Kap babapiskótát,kölesgolyót meg kekszeket.És már régóta szilárd darabos ételt kap, szerencsére nincs probléma.
2013. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!