Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki lemondta a védőnői szolgál...

Aki lemondta a védőnői szolgáltatást, mi következik ezután?

Figyelt kérdés
Szeretném lemondani eme nagyszerű szolgáltatást. Hasznavehetetlen a védőnőnk, fiatal, lb. egyidős lehet velem, de tapintatlan. Nem érdekli, ha alszik a gyerek, addig nyomja a csengőt, míg üvöltve fel nem ébred. Szóval mi az oltásokat beadatjuk, a doktor nőhöz, aki nem egy körzetben van a védőnővel, járunk tanácsadásra- most lesz a fiam 1 éves, most is megyünk. Ugyanazt csinálja, amit a védőnő, megméri stb. De ez a védőnő az agyamra megy.
2013. júl. 25. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ezt a csörgetéses dolgot megoldottam úgy, hogy beragasztottam a csengőt, a beltériből kikaptam az elemet.Hozzám csak az jön be akit én akarok fogadni.Postás hagy értesítőt, apuék telefonoznak.Nálam szent az alvásidő.Persze néha a kutya ugat a szórólaposra, de gyorsan kikopogok neki és elkussol.
2013. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja, védőnőt nem engedem be,1-szer már volt az elején, azóta néha csörget telón, de nem szoktam felvenni, mivel a telefon is le van némítva, meg egyébbként sincs semmi normális infója.Mikor mondok neki vmit mindig csak hümmög és ennyi. Kérdésre nem válaszol, infót nem ad, de nem baj, mert pedagógus vagyok és elvagyunk nélküle is.
2013. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ez a bajom, mint az utolsónak. Én is pedagógus vagyok, szerintem drága védőnőnk ezt sem tudja:) Pedig megjegyezte, milyen jól értünk a gyerekhez, pedig első gyerek:) A csengős ötlet jó dolog, postás úgysem nagyon hoz olyan dolgot, amit át kell venni, ha meg át kell, majd bedobja az értesítőt:) Köszönöm az ötletet:) Nekem is az a bajom, hogy ha nem tud rendesen aludni a fiam, akkor az egész nap rossz lesz, nyűgös lesz, de nem alszik akkor vissza stb.
2013. júl. 26. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!