Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hos anyatejes a babam....

Adel26 kérdése:

5 hos anyatejes a babam. Szerintetek elkezdjem a hozzataplalast? Ki mikor es hogyan kezdte?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4.én lesz 6hós a lányom ö is anyatejes,én is gondoltam rá hogy elkezdem a hozzátáplálást de még is úgy döntöttem hogy megvárom azért a félévet:)a baba pocinak az a legjobb ha tejcit adsz neki.Én is várom már h etethessem de szerintem érdemes várni,az az egy hónap nem sok:)
2013. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azert kerdeztem mert ejjel nem alszik,egyfolytaba szopik es gondoltam ha hozzataplalok akkor jobban fog aludni.
2013. júl. 25. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Én anyatejes babámnál 5honapossan kezdem. Mert már nemvolt el sokáig evés után,volt h oránként enni akart. . .ezt te tudod,ha ugyérzed ,hogy már nem elég neki csak a tej akkor kezd el.

Én ugykezdtem,hogy először megszoptattam,utánna kináltam étellel.

Répa,krumpli,sütőtök,alma,tejpépek. . .Ezek voltak az első ételei között.

2013. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyatejjel bevezethetnéd a glutént, keksszel. Ha minden oké, akkor a vacsihoz is mehetne, az jobban telítené. Esetleg a tejpépek, vagy az alma.
2013. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hasznos nem leszek, viszont ugyanezen filózok én is. Itt a sok friss gyümölcs, jó lenne már adni neki, pedig én is ki akarok tartani féléves koráig. Nekem amúgy a Sinlacot ajánlották, hogy azt adjak neki alvás előtt. De még én is gondolkodok rajta.
2013. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Erus76 ***** válasza:
4,5 hósan kezdtük, mert nem hízott annyit a kisfiam. Úgy csináltam majdnem, mint a 3-as válaszoló, csak én előbb megkóstoltattam a bevezetendő étellel, utána szopizott. Most lesz 7 hónapos, mindent megeszik, amit eddig kapott, hiszti nélkül. Ebéd után van még cici, de ez csak szomjoltásra való, du.-i uzsi is megy már, főleg a friss gyümölcsökkel, amelyeket már ehet (+ledarált keksz, natúr joghurt), utána szintén cici. Reggel, de. és este szopizás van, éjszakákat végig alussza már 8 hetes kora óta.
2013. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.holnaptol kezdjuk almaval...es meglasuk hogyan tovabb.
2013. júl. 26. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!