Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beparáztam! Anyukák, veletek...

Beparáztam! Anyukák, veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés
babám nyöszörgött éjjel, félálomba kerültem, és gondoltam még nem kelek fel, hátha abbahagyja . de csak nyöszörgött ,nem hangosan, csak adott ki hangokat. fel akartam állni, de már nem ment, mintha olyan gyenge lennék, h. nem bírok, vagy mintha legalább 200 kiló lennék és azért nem megy. többször is próbálkoztam, majd hallottam, h. a nyöszörgés mozog, tehát valaki kiemelte a babát a kiságyból. kiáltani akartam, de nem tudtam. majd megint hallottam, h. vissza mozog a baba hangja a kiságyba, s kis idő után fel tudtam állni. a baba aludt . ugye álom volt csak?

2013. júl. 26. 15:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy jo tanacs, ne tulajdonits neki nagy jelentoseget, felejtsd el. Felalom volt, az ebrenlet es az alvas kozott.
2013. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!