Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korhazba megyek, latogasson a...

Korhazba megyek, latogasson a babam?

Figyelt kérdés
22hos babam van es mindig velem van mert nincs csaladunk es senki nem tud ra vigyazni. Szoval ossze vagyunk nove. 3napra kell befekudnom mutetre. Mondtam apanak,ne jojjenek be mert szerintem igy lesz jobb mindkettonknek. Mit gondoltok? Ti mit tennetek?

2013. júl. 28. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Tudtommal meg életben van a kórházakban a tilalom, miszerint 6 év alatti gyermek nem mehet látogatni....

De nem is vinnem. Nem kell neki agyban fekve betegen látni.

2013. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
miskolcon 12 év alatt nem mehet be gyerek
2013. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdesem.... Legyszi a lenyegre valaszoljatok!!!
2013. júl. 28. 13:28
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Mi az hogy nem ez volt a kerdesed? Ha egyszer be se mehet a gyerek, akkor mi a kerdes???

Nem, nem vinnem be.

2013. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nalunk ez nem igy van! Istenem de tul okosakra akadtam....
2013. júl. 28. 13:51
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Na akkor leirom harmadszorra is, lassan, hatha megerted, mert ugy latszik te is tul okos vagy:

NEM VINNEM BE. Egy kisgyereknek semmi keresnivaloja ott.

2013. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves kotekedo kommentelo!!! Szerinted engem csak a te velemenyed erdekel? Huzzal mar el innen!!!; Megartott a meleg?
2013. júl. 28. 13:55
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Huh, nalad elmentek otthonrol... Szerintem a muteted utan maradnod kellene egy kicsit a pszichiatrian, kezeltetni az agressziodat. Sok sikert!

A gyerekednek meg nyugodtabb napokat az apjaval nelkuled.

2013. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meltatlan vagy ra hogy itt vitatkozzak veled! :-D
2013. júl. 28. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit ideges vagy, kérdezö?

1. Nincs olyan kórház -magánintezményt leszámitva- ahová be lehetne vinni látogatásra 6 év alatti gyereket.

2. Nem véletlenül van igy, egy pici gyereknek az ismeretlen hely, szag, beteg emberek látványa rémisztö.

3. A kérdésedre a szerinted kötekedö kommentelön kivül egyetlen ember válaszolt, az is a "kötekedövel" egyetértve.

4. Ne vigyétek be a gyereket akár lehet, akár nem.

2013. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!