Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lett a pároddal való...

Milyen lett a pároddal való kapcsolatod a baba születése után?

Figyelt kérdés
a miénk nem mondom,hogy megromlott,de eléggé eltávolodtunk egy mástól,ez részben természetes,csak félek,hogy ez fokozódni fog és tönkremegy a kapcsolatunk.
2013. júl. 29. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk megmaradt ugyanolyan szenvedélyes:) Nálunk még tart a szerelem,de mondjuk én terhességem alatt is megfogadtam szülés után nő maradok meg persze anya is lettem,de nő maradtam:D Na remélem érted mire gondolok.
2013. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem vigasztal, de a miénk semmit nem változott, illetve a közösen átélt szülés és a lányunk adott egy pluszt a kapcsolatunknak.

A szexuális életünk is ugyanolyan gyakori, mint előtte, a szerelmünk is töretlen.


Szerintem egyáltalán nem természetes, hogy eltávolodik egymástól 2 ember a gyerek születése után.


Én mindig figyelek arra, illetve nem is kell figyelnem, belülről jön, hogy attól, hogy szültem, nem csak a gyerekre figyelek, nem ő a mindenem, hanem egy újabb személy akit nagyon szeretek, de ettől a férjem az én szerelmem marad, nem hanyagoljuk el egymást.

2013. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is próbálok nő is maradni,próbálok a kedvében járni,csak olyan mintha már máshogy tekintene rám...
2013. júl. 29. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Lelépett.
2013. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is megmaradt a szerelem,részemről legalábbis biztosan:)csak hiányzik az intimitás
2013. júl. 29. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:

mennyi idős a kicsi? nekem is voltak ilyen érzéseim, de idő kellett mindkettőnknek, hogy megszokjuk az új helyzetet, és még jobb lett a kapcsolatunk, minden téren. aztán meg rájöttem később, hogy csak én gondoltam ezeket, közeledni kell a másik felé és akkor ő is fel tud oldódni. a kispapáknak is vannak érzéseik, mégha nem is beszélnek róla.

most viszont a második babámat várom, most nincs ilyen félelmem, alig várom, hogy újra együtt legyünk :) a gyerekek sok közös élményt és örömet adnak nektek ami összeköt titeket.

2013. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi is eltávolodtunk, mert már nincs időm, energiám pátyolgatni, rohadt fáradtak vagyunk mindketten. Nem aggaszt, átmeneti állapotnak tartom, ami most van.
2013. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy jóval kevesebb időnk jutott egymásra, most, hogy már három gyermekünk van, még kevesebb. Érzelmi téren nem sokat változott a dolog, nem mondom, hogy csupa jó minden és sokkal jobb, hanem teljesen más, más problémákkal, örömökkel.
2013. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Azért lettem lepontozva,mert jóban vagyok férjemmel és minden rendben van köztük? Szánalom:D
2013. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Boldogok voltunk és imádtuk a kicsit a kezdetektől, de én is megfogadtam, h nő és házasszony is maradok és nem fogo a picire h ezt meg azt nem tudom megcsinálni. Így is lett. Természetes úton szültem hétfőn és még egy nagy atóniás vérzésem is volt, de vasárnaptól minden nap kényeztettem Őt és lassan Ő is engem. Mert kívántuk és mert egy pár vagyunk. Fogyeltünk ere és figyelünk most is, de voltak nehéz időszakok, még lesz is sok, de imádjuk egymást, szárnyaltunk és most is, hogy ennyire édes babánk van!

Igyekszünk hetente együttlenni, de nem vagyunk nagy étvágyúak, sokkal többet ér egy közös este kettesben, filmezni, stb, mint egy gyors szex. ípersze vagyunk együtt majdnem annyit mint régen, de azért más lett. :)

Mindenesetre igyekszem formában maradni, most fogytam 13 kilót és mindig is szeretnék nőies maradni. :)

Egy 14 hóst Tündére anyukája

2013. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!