Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy Probléma lehet? Bővebben...

Nagy Probléma lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1 hónapos babámnak elfertőződhetett a köldöke,A köldökcsonkja szépen le esett még 2 hetesen, de ezután, egy vadhús szerűség keletkezett rajta, ami váladékozik és egy kicsit piros is.. A védőnő látta már kezelte ezüst nitráttal és javasolta hogy alkohollal kezeljem, ezt minden nap többször meg teszem.. Milyen következményekkel járhat egy ilyen vadhús?

2013. júl. 29. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elvileg az ezust nitrat par nap alatt helyre teszi. Nalunk is ez volt, en elvittem az orvoshoz is, ugy voltam nyugodt, hogy megnezte.
2013. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az ezüst nitrátos kezelés óta eltelt már 3 hét
2013. júl. 29. 20:36
 3/14 anonim válasza:
Kérlek, azonnal vidd el orvoshoz! Hasi fertőzést kaphat, ami végzetes lehet egy ilyen pici babánál. A testvéremet az utolsó pillanatban mentették meg ezelőtt 22 évvel. Anyukámat ugyanis nem hagyta nyugodni, hogy már bűzös volt a baba a köldökénél a fertőzés miatt!
2013. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, h ez 3 hete volt? Azonnal orvos!
2013. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mutattam orvosnak, az orvos azt mondta, hogy előfordul ilyen pici korban és kezeljem továbbra is hidrogen peroxide-el tegnap még elég piros volt, de mára már csak minimálisan belül, viszont még mindig váladékozik.. A testvérednek is ugyan igy volt?
2013. júl. 30. 10:44
 6/14 A kérdező kommentje:
még annyi hogy a miénk nem bűzös, semmi szaga nincs
2013. júl. 30. 10:45
 7/14 anonim válasza:

A váladék éppen elég ok az aggodalomra. Legyen nyugodt a lelkiismereted, ha elviszed még néhány dokihoz, mint, hogy baj legyen!

Én már nem adok egy doki véleményére, mert sokuk felületes. Ha az anyai ösztöneim azt súgják, akkor addig megyek, míg ki nem derítem, mi a baj pontosan.

Írj majd, hogy voltál-e/nem voltál, jobban van-e már a babus?

2013. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódó anyuka vagyok, igy hát elvittem 3 orvoshoz, mind 3 azt mondta hogy nincs semmi probléma, kezelni kell minden másodiknap ezüst nitráttal.azt mondta elfog tüni a vadhus
2013. aug. 2. 08:11
 9/14 anonim válasza:
Jól van, örülök, hogy a gyógyulófélben a baba, és, hogy nincs komolyabb gond. :) Minden jót kívánok Nektek!
2013. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elkeztük az ezüst nitràtos kezelést, ez volt a harmadik, de nem javult, reggelre ugyan olyan gyuladt piros volt a köldöke és váladékozik:( kétségbe vagyok esve, mi lesz ha nem tudják a vadhust eltávolitani, mi következik ezután a kezelés után, van erre egyáltalán valami megoldás? Lehet valamilyen sulyos következménye ?
2013. aug. 2. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!