Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik a fiam? Már...

Miért nem eszik a fiam? Már tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
1 éves fiam 1 hete minden kaját kiköp!!!2 falatot eszik mindenből aztán amit még adnék neki azt kiköpi!lehet ez gyümölcs,főzelék vagy bármi!olyan tanácstalan vagyok!!mit tegyek??elvigyem orvoshoz?
2013. júl. 30. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell orvoshoz vinni! A meleg miatt nem eszik. Kislányom fogyott is a napokban :(! Ő is alig eszik, a mai nap volt a jó, ma evett. Ne erőltesd, mert neked sem lenne jó, ha beletömnék a kaját a szádba annak ellenére, hogy nem kívánod.
2013. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a melegre tippelek, a lányom már lassan 3 éves, de nálunk is ugyaez volt, akkor én is mindig megijdetem, most már legyintek...:-) De persze egy 1 évesnek még nagyon fontos, hogy vmi kis kalóriát bevigyen, én hűtött gyümivel, fagyival, puding+keksz, ilyesmikkel próbálkoznék...

A tejet, tápszert is próbáld kicsit hűvösebben adni neki, meglátod inni fogja, és ha már tejet ivott, azért abban már van cucc...nyugi..


Vagy még ugye lehet a foga...ha nagyon nem megy, akkor adj neki 1 dózis Nurofent, és 1 óra múlva próbáld etetni...ezzel nagy bajt nem csinálsz, de ha a fogától van, akkor enni fog..

2013. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!