Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova fordulhatok, ha 5. napja...

Hova fordulhatok, ha 5. napja nagyon lázas a 8 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Esténként 39 fokig megy fel a láza, nappal csak hőemelkedése van, ez már 5. napja így megy.

Étvágya amúgy van, iszik is eleget, de nagyon nyűgös, aluszékony és híg, sárgás, savanyú a széklete.

Orvosnál voltam vele 2 napja, sajnos helyettesítés volt és a doki csak legyintett, hogy fogzik, akkor vigyem vissza, ha 1 hét múlva se lesz jobban.


Szerintetek normális, hogy egy kisbaba 1 héten keresztül 39 fokos lázzal aludjon el?

Nem akarom, hogy minden nap Germicid kúppal fektessem, nappal meg egye a Nurofen szirupot, hosszú távon ez sem egészséges.


Nem hiszem, hogy a foga miatt ilyen lázas, pláne ilyen hosszú ideje.

Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni?

Vigyem be a kórházba sima lázzal?

Vagy egy másik körzet orvosához kopogtassak be?

Vagy tényleg okozhat a fogzás ilyen hosszan tartó lázat és várjak?


Még egy foga sincs, de az alsó ínye meg van duzzadva.


2013. júl. 31. 22:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ma egyenlőre csak 37,2 volt a legmagasabb, tehát láztalan, bár ugyanolyan nyűgös.

Kórházba még nem mentem, a védőnővel beszéltem, ő azt mondta hallgassak az orvosra (na, mi mást mondhatna), szerinte is a foga miatt van mindez, adjak neki Cebion cseppeket.

Holnapig adtam határidőt a láznak, bár nem bánnám, ha már ma se menne feljebb.

2013. aug. 1. 14:15
 22/24 anonim ***** válasza:
A fogától nem lehetne 5 napig 39 fokos láza, ahogy már írta valaki nekünk is hasonló tünetekkel vírusos torokgyulladása volt. Én tuti nem lennék nyugodt, nézesd meg inkább!
2013. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Miért a védőnőt hívtad?!Mi is jártunk hasonlóan más betegséggel.Azt hittük hogy már javul,.....persze sokkal betegebb lett.( náthából arcüreggyulladás) és persze jóval több idő volt mig meggyógyult.Akinek ilyen magas láza van több napon keresztül,azt fogzás nem okozza.Az más dolog hogy fogzás alapból nem okoz lázat.jó indulatból kérdezem..mire vársz még?
2013. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Tegnap már egyáltalán nem volt láza, bár a testén kijöttek rózsaszínes pöttyök, foltok, viszont mára ez is eltűnt. Lehet, hogy a 3 napos láz volt?

Mindegy, lényeg, hogy már nem lázas, fognak viszont nyoma sincs.

2013. aug. 2. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!