Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell bevinni a kórházba a...

Mit kell bevinni a kórházba a babának?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kòrhàzfüggö! Itt nàlunk pl.semmit,csak a hazahozos cuccait.
2013. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk kellett popsitörlő, popsikenőcs,törölköző ha nem akarsz kórházit használni akkor pelenkát,( nem tudom milyen volt amit osztottak de abból kifolyt a pisi ja és naponta csak 5db járt) , bodykat amit ráadsz ( nálunk adtak felsőt meg angol pólyát de az úgy lógott rajta, hogy inkább ráadtam a sajátot ). Esetleg a kezecskéjére kis kesztyű ha ott sem engedik levágni a körmét akkor ne karmolja össze magát. Ha gondolod akkor saját cumisüveget ha nem akarod az ottanit használni. Azt hiszem ennyi ha jól emlékszem.:-) 7 hós baba anyukája
2013. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kórház függő. Nálunk pelust kellett vinni, popsitörlő, és kenőcs, cumi. Ruhát adtak.
2013. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Textil pelenka, rendes pelenka (a kórházban keveset adtak), popsitörlő, body-rugi (a kórházban olyat adtak, hogy alig bírtam kibogózni belőle, feladni rá meg végképp nem). Nálunk nem engedték a cumisüveget, cumit és a kis kesztyűt.
2013. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!