Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen magas lesz...

Szerintetek milyen magas lesz a lányom felnőtt korában?

Figyelt kérdés
Apuka 192cm,én 173cm vagyok.A lányom 7 hónaposan 80cm volt és 54 cm-el született.

2013. aug. 2. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A mindenit jó hosszú a kiscsaj! A környékünkön az én lányom magasnak számít pedig ő 15 hós és most van 85körül. Lehet hogy pár évig nől aztán annyi, én 6.os korom óta nem nőttem egy centit sem, 164 centi vagyok. Szerintem nem lehet előre megmondani.
2013. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen elég magas már most is.A doki és a védőnő szerint 7 hónaposan 1 éves hosszra.:)

Remélem 180 cm minimum lesz bár szerintem nem elképzelhetetlen.:)

Ugye?

2013. aug. 2. 20:12
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

176,5 centi.

Ez elég jól bejön, az egyetemen ezt tanítják.

anya+apa mérete, osztva kettövel. fiuknál +6 centi, lányoknál -6 centi.

Lehet persze néhány centi eltérés, de átlagosan így van.


De ennyi idös korban nem számít még a genetika. Ilyenkor sokat számít a centikbe a táplálás is. Ha vissza gondolsz gyerekkordora, pl ovoda alsó tagozat. A legnagyobb gyerek volt a legkövérebb is, és a legkisebb volt a legvéznább is.

2013. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért szeretnéd hogy magas legyen? :)
2013. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azért szeretném,hogy magas legyen mert a magas lányok csinosak.:)

Semmi különös oka nincsen ennek,csak úgy gondolom,hogy szép lenne ha egy 10cm-es lányom lenne.Persze nekem akkor is szép lesz ha 160 cm-es lesz.:)

2013. aug. 2. 20:20
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért szerintetek nem szép ha valaki 180 cm és nő?

Gyönyörű modell lehetne belőle pl.:)

2013. aug. 2. 20:22
 7/17 anonim ***** válasza:
de nem mondom hogy nem szép, persze szép de nekem a szépség nem centihez kötött, lehet szép valaki alacsonyan is. na de csak kérdeztem nem kötekedni akarok :)
2013. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Attól függ h hogyan tartja majd magát. Nekem volt egy angoltanárnőm aki 192 cm volt, nagyon sovány és görnyedt. Egyáltalán nem volt szép. Persze ha egyenes lett volna a háta és kicsit teltebb akkor lehet könnyebben talált volna magának egy párt.

Amúgy az én lányom holnap lesz 8 hónapos és ő is 80 cm. :)

2013. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sajnálom, hogy a kérdezőket nem lehet lepontozni!:)))
2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a 2 éves centijét duplázza meg felnőtt korára.


Igazság szerint számomra nem szép egy 180 cm-s nő. Nem attól lesz valaki csinos, mert 180 cm.

2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!