Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hónapos oltás után egy...

A 15 hónapos oltás után egy hónappal jöhet ki kiütés a bőrén?

Figyelt kérdés
Előtte semmi nem volt..nem késői már ez?
2013. aug. 3. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nem volt beteg? mi most kaptunk el egy hólyagos torokgyulladást és bizony nagyon csúnyán tele van a lányom :(. viszont már a betegség előtt is pöttyös volt én is az oltásra fogtam akkor mi akkor kaptuk 2,5hete durván.
2013. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jöhet, csak nem az oltástól.


Ezer féle kiütés lehet rajta. Lehet simán alergiás, de lehet gyerekbetegség is, lehet vírus és még ezer féle dolog.

2013. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Torokgyulladása volt egy hete és kapott rá antibiotikumot. Nem lehet, hogy még ennek az "utórengése"? Nem tudom eldönteni, hogy vigyem-e ügyeletre.Más baja nincs nem lázas, nem köhög, jokedvű.Szerintetek? Meleg kiütés nem lehet ugye ha az egész testén van?
2013. aug. 3. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Èn gyereket csak akkor viszek orvoshoz, ha sok tünet együtt van pl láz, kiütés, köhögés, hányás...

vagy ha csak hány de nem iszik semmit, vagy 2-3 napnál tovább tart és extém.

Ha lázas 3 napnál tovább, vagy csillapíthatatlan láza van.

vagy ha annyira rossz kedve van annyira maga alatt van, hogy fájdalmat érzek nála és ezt nem tudom megoldani.


Pl torokfájással nem viszem még dokihoz, habár az enyém nem ad antibiotikumot, az én dokim nagyon erösen megvizsgálaj, és amíg nem 100%-s hogy bakteriális addig nem ad gyógyszert.

2013. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok lányomnak volt torokgyulladása, még mindig van a kis testén pedig már meggyógyultunk. én nem vinném a helyedbe várnék még. pár nap és eltűnnek, lehet emiatt a meleg miatt is tűnnek el nehezebben.
2013. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!