Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek a kínaiban kiscipő...

Ti vennétek a kínaiban kiscipőt a 10-12 hónapos körüli babátoknak, akik segítséggel tanulnak még járni (fogom a kezét)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem vennék kínaiban első cipőt a kisfiamnak. Még az én lábamat is töri a kínai cipő, neki pedig nagyon fontos, hogy olyan cipője legyen, ami rendesen tartja a bokáját. Szerintem valami masszívabb cipőt nézzél, ne kínait.
2013. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! Csak érdeklődésképpen kérdeztem. Megfogadom a tanácsokat. De ha már itt tartunk, mikor érdemes gyógytornászhoz vinni a gyerkőcöt, hogy megnézze a lábát? A védőnők ebben nem kompatibilisek???
2013. aug. 3. 21:26
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem vennék a kínaiban. Egyébként meg teljesen megértem a "problémádat" mert a kislányunk is mindig áll. Akárhová megyünk babakocsival mindig ki akar jönni. Úgy szoktam csinálni, ha mondjuk kiülünk valami teraszos helyre beszélgetni, hogy kiveszem, és hagyom, hogy a szék támlájába kapaszkodva álljon. Ott rugózik, kiabál, magyaráz. :) Legszívesebben a földön lenne, na de oda mégsem tehetem le. Szóval igen, valami kellene majd a kis lábára. Kínaiban tényleg nem vennék, mert most a legfontosabb, hogy mi van a picike lábán. Természetesen az a legjobb, ha nincs rajta semmi.

Szerintem nem gyógytornászhoz kell vinni, hanem az ortopédiára. De majd csak akkor, ha már önállóan tud járni. Érdemes magánrendelésre vinni, mert több helyről hallottam már, hogy a szakrendelésen egyáltalán nem alaposak, és nem vesznek észre eget rengető bajokat.

2013. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor kell elvinni gyógytornászhoz (lelkiismeretesebbek, legalábbis a mi gyógytornászunk) mint az orvosok és Dévényesként más összefüggéseket is néz, mint egy orvos. Akkor érdemes elvinni, amikor többet áll, mint mászik.
2013. aug. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk konkrétan ugyanolyan,sőt drágább árban a kínai

Azonban én úgy vagyok vele hogy neki a legjobbat...3500ért vettem 2hete 10 hósamnak a deichmannba szandált. Hasonló szandál a kínaiban 4000 fölött volt,ráadásul ahogy néztem az illesztéseket látni lehetett hpgy a ragasztó folyt ki

2013. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!