Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy megint kismama...

Lehet, hogy megint kismama vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy 16 hónapos kisfiam már. Rá több mint 3 évet vártunk. szeretnénk neki kistasót. 6 hónapja próbálkozunk de eddig nem maradtam terhes. Most viszont nagyon szurkál a hasam és picit véreztem is. K.b középidőben vagyok. Eddig soha nem volt ilyen nekem, hogy sokkal hamarabb vagy vérezgessek össze vissza. Mindig szabájos volt a ciklusom.

Szerintetek ez lehet beágyazódás jele?

A kisfiammal akkor volt pecsételő vérzésem mikor meg kelett volna jönnie. Akkor nem is gondoltam, hogy terhes vagyok, mert azt mondták, hogy csak lombikkal lehet babánk. Ha most tényleg sikerült ez dupla csoda lenne.



2013. aug. 3. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet vagy kettőt ha biztosra akarsz menni. Illetve doki.
2013. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, még nem mutatna semmit. Csak középidőben vagyok. Ha valami történt odbenn, max a beágyazódás.
2013. aug. 3. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább középidős (ovulációs) vérzésed van. Most szexeljetek, ha babát akarsz.
2013. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!