Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » álometetést hogyan oldjátok meg?

álometetést hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
még nem etettem így de szeretném kipróbálni mert néha fürcsi után be alszik reggelig. és így nagyon hosszú idő telik el 2etetés között. fel veszitek a kiságyból vagy nem?

2013. aug. 5. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Hagyd aludni, ameddig akar! Ha éhes, hidd el, felébred, és reklamál kajáért!

Örülj, hogy jól alszik!

Mennyi idős?

2013. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne ébreszd föl! örülj neki, hogy ilyen jól alszik :)

sokan erre vágynak, hogy végig aludja a baba az éjszakát, te meg ébresztenéd :D vicces :)

2013. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár napos/1-2 hetes vagy beteg babánál kellhet. Én kisujjl népztem, h álmában rákap-e, amikor mocorgott, és akkor tettem mellre. Az első babám besárgult, nála muszáj volt legalább 3 óránként etetni, és csak így lehetett, mer 8-10 órákat aludt volna és kiszárad..
2013. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy még nagyon picike 15hetes. van mikor délután 6kor eszik 8örnyékén van a fürdetés és utána be alszik és másnap reggel 7ig alszik. én örülök hogy már a kezdetektől átalussza az éjszakát :) igaz tápszeres. de így is egy nap 4-5ször eszik csak. én keveslem azért is tettem ki a kérdést. habár 1evésnél egyszerre sokat eszik a korához képest (180-240ml is megeszik)
2013. aug. 5. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért tudja végigaludni az éjszakát mert szépen eszik nappal. Ne ébreszd, ne etesd csak ha igényli hidd el szólni fog. Az én kislányom még fél évesen sem tudott 100-120 ml-nél többet meginni egyszerre na ébredt is éjszaka :) Örülj neki, hogy jól eszik és alszik!
2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos lányom sem eszik meg egyszerre ennyit. Örülj, hogy alszik :) ha éhes reklamál a kajáért
2013. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne ébreszd fel, hadd aludjon, ha éhes úgyis kérni fogja az ennivalót. Kisfiam 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát és soha nem keltettem fel.

Most egy éves és azóta soha nem kért enni éjjel.

2013. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
örülök hogy átalussza az éjszakát azzal nincs is gond. de viszont annak ellenére hogy mennyit eszik én keveslem a súlygyarapodást. 2-3hónap között még az 1kg se szedte fel. akikkel együtt szültem ismerőseim azoknak már 7kg környékén van a picijük nekem meg 6,5kg se volt.
2013. aug. 6. 09:47
 9/9 anonim ***** válasza:

A súlygyarapodás nem verseny, ne hasonlítsd másokhoz a babádat. Minden baba más ütemben fejlődik.

Kisfiam 3 és 6 hónapos kora között csak egy kilót szedett fel pedig szépen evett viszont sokat nyúlt.

Aztán szépen behozta és volt, hogy nem nyúlt sokat de hízott.

2013. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!