Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan anya, aki sosem...

Létezik olyan anya, aki sosem szerette /szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyes mentális betegségek előidézhetik ezt, de vajon ezek elmúltával jön-e a "szeretem a gyerekem" érzés? Van akinél nem jött?

2013. aug. 5. 23:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó te mégis miről beszélsz??? Ki írta,hogy nem szereti a gyerekét?
2013. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Én írtam a "sorbaállást". :) Valószínűleg rosszul értetted, én arra gondoltam, hogy sokan nem merik itt vállalni a véleményüket, inkább azt szajkózzák, amit a többség.


Tisztelet a kivételnek!!

2013. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Az, hogy a többség mást szajkóz nem azt jelenti, hogy mind hülye. Nem mindig a kivételnek van igaza. Bár egy kicsit itt most mindenkinek igaza van.
2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz szülésem volt, nagyon gyenge voltam hetekig, a fiam rengeteget sírt, alig aludt. Nem ilyennek képzeltem, világgá akartam menni, erős kötelességtudat miatt nem tettem. Nem tudom, hogy szerettem-e őt akkor. Utólag tudom, hogy ez nem csak baby blues volt, hanem depresszió. Kár, hogy nem ismerte fel senki akkor, egy kis tüske maradt a kapcsolatunkban, részemről. Először akkor tudatosult, hogy tényleg szeretem és anya vagyok, amikor magától átölelte a nyakamat.

A lányommal más a helyzet, vele szerelem volt első látásra. Sokkal türelmesebb vagyok vele, de nyilván én is sokat változtam, meg teljesen más az egész helyzet. Meg persze a gyerek is más!


Tudok olyanról, aki perli a saját felnőtt lányát, bevallotta neki, hogy sose szerette őt, sose akarta őt, csak a lakás miatt kellett egy harmadik gyerek.

2013. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 2 olyan ismerősöm van, akit nem szeretett az édesanyja, legalábbis egész életükön át iszonyatosan viselkedtek velük. Le sem tudom írni, annyira szívszorító volt hallani a részletes történetüket. Egyikük anyja a halála előtt nem sokkal írt egy levelet neki, amiben leírta, hogy szerette őt. De akkor hogy tudott úgy viselkedni annyi éven át? Egyébként mindketten a Ratkó-korszakban születtek és nem kívánt terhességből. Szóval ebben a két biológiai anyában később sem alakult ki a "szeretem a gyerekem" érzés.
2013. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Én a második válaszoló vagyok és a harmadiknak írtam is egy privát üzenetet arról,hogy csak példálózgattam.Azt meg miért nem érti meg senki sem,hogy ezek a példák életszerűek?Van olyan,hogy egy anya(egy rossz anya) nem fogadja el a gyerekét,de ATTÓL,HOGY EZEKET LEÍROM,ATTÓL MÉG ÉN NEM ILYEN FELFOGÁSÚ VAGYOK,mert ez maga a butaság!De sok nő annyira primitív meg naív,hogy konzervatívan fogják fel a világot.
2013. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen,van. A saját anyám ilyen. Hát nem volt kellemes a gyerekkorom és azóta,mióta sikerült elköltöznöm,nem tartjuk a kapcsolatot. Az testvéremmel jóban volt mindig,mindig én kaptam akkor is,ha ő csinált rosszat,azért ezek a tüskék bennem maradtak. Viszont én lettem az önállóbb,a bátrabb,úgyhogy van ennek jó oldala is. A rossz oldala az,hogy soha nem akarok gyereket,annyira tartok tőle,hogy nem volt előttem jó példa :/
2020. jan. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!