Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig bírjátok sírni hagyni...

Meddig bírjátok sírni hagyni unatkozó vagy túl ragaszkodó babátokat? Nekem a szívem szakad meg a sírásától 1 perc után, de lassan semmit nem tudk csinálni tőle.4 és fél hós.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, a 7 hós babámmal ugyanez a helyzet. Szerencsére alattunk laknak anyósék, de az sem megoldás, hogy mindig lepasszolom a gyereket, ha főzni vagy takarítani akarok.
2009. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem megoldás az biztos. Érdekes, hogy nálunk csak mostanában kezdődött ez. Remélem csak hiszti és nem beteg.
2009. okt. 26. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

1-2 perc max. ha hagyom sírni, hál istennek nem annyira sírós. De az az 1-2 perc és néha borzasztó, főleg ha a wc-n ülök hasmenéssel...

Na viccet félretéve, én úgy csinálom pl. a takarítást, hogy igyekszem mindig magam mellé tenni, hogy 1-2 méteres körzetben legyen. Adok neki játékot, és közben beszélek hozzá, viccelődök vele, elmondom hogy éppen mit csinálok. Nekem bevált, így nem érzi magát egyedül és én is mást is csinálni. Most is itt fekszik mellettem a földön, játszik, és közbe gagyogok neki, és tökjól elvan. Türelem, kitartás lányok!!! :)

2009. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még néha hajat sem tudok mosni. :( Viszem oda is magammal. Ha mamával vagy papával hagyom nincs el,pedig imádja őket,de ha én megjelenek,semmi gond. Pedig nem tovább mint 1-2órára lépek le. :(

4,5hós az én babám is.

2009. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14:58-as nálatok vannak már fogzási tünetek? mert én arra gyanakszom
2009. okt. 26. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!