Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek úgy külföldre...

Ti elmennétek úgy külföldre nyaralni, hogy nem viszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Volt kolléganőmről van szó, akinek van egy 10 éves, egy 6 éves és egy 5 hónapos fia. A pici fiú az új párjától van. Most elutaztak törökországba 1 hétre, de csak a két nagyobbik fiút vitte magával, a picit otthon hagyta a nagyszülőkkel. De egyébként nem ez az első hogy otthagyja a nagyszülőkre, bár eddig nem hagyta ott még ennyi időre. Csak én vagyok úgy, hogy nem tudnám ennyi időre otthagyni a babámat?
2013. aug. 8. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok valami pozitívumot találni... az nem lehet, hogy csak a 2 nagyobb gyerek miatt hagyták otthon a kicsit, aki ha jól értem, féltestvére a 2 nagyobbnak? Gondolom, ők nagyon élvezik a tengert, a repülőutat, az egész nyaralást, de egy síró, pár hónapos kisbaba mellett rengeteg lenne a kötöttség, amit a 2 nagyobb nem biztos, hogy élvezne. Meg nem hinném, hogy egy 5 hónapos baba bármit is élvez 1 hetes repülős, külföldi útból. Neki az csak kizökkentés a megszokott környezetből.

Én mint anya (szinten 3 gyerekem van) az 5 hónapos baba mellől nem mennék el 1 hétre külföldre, dehát nem vagyunk egyformák.

Amiket később írtad, azt viszont tényleg nem értem, ha jól van megcsinálva a szilikonmell, akkor az nem ereszkedik meg a szoptatástól (pld. néhány celeb mellén is látható, pont ugyanolyan maradt nekik).

Amúgy nem vagyok ősanya típus, én is fontosnak tartom, hogy a féj és a feleség kettesben, gyerekek nélkül is csináljon programot, de itt most nem ez volt a kérdés.

2013. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Az, aki lepontozta az összes olyan választ, ami arról szólt, hogy 5 hós babának anyja mellett a helye, az nézzen kicsit magába.

Nem véletlen, hogy 6 hónapig csak anyatejjel is fejlódik a baba. Ez azért van, mert 6 hóig anya mellett a helye a babának!

Persze, hogy a többiekre is kell időt szakítani, de ez nem jelenti azt, hogy a pici kárára.

Nem vagyok ősanya típus, de azért , ha szülünk, akkor gondoskodjunk már a gyerekünkről.

Pontozzatok le nyugodtan, de az a nő, aki 36. Hétre indikáció nélkül megszüli a gyerekét, az nem való anyának. A többiröl nem ks beszélve. Sajnálom azt a picit, aki már 5 hónaposan a család nyaralását zavarja.

Borzasztó, hogy még az állatok is többet szeretet adnak a kölyküknek, mint némelyik ember.

2013. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Egyett ertek az utolsoval!
2013. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mire fel a nagy lepontozasok szuperanyuk? az ember ertelmest valaszt probal adni... Raadasul a kerdesre is valaszoltunk. nevetseges
2013. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért lettünk lepontozva... Én csak az álláspontom mondtam el, hogy a körmöshöz se megyek, mert csak oda ahova a csöppemet is vihetem. Szerintem első gyermekes nőnél ez természetes. Kiéltétek a lepontozási hajlamotokat???
2013. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Engem is lepontoztak... de akkor miért nem ír az az anyuka aki szerint ez normális?!
2013. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"hogy a körmöshöz se megyek, mert csak oda ahova a csöppemet is vihetem. Szerintem első gyermekes nőnél ez természetes"



Ez nem természetes, hanem ijesztő.


A kérdező értesüléseiről, hogy miért "vették ki" a babát, meg meddig és miért szoptatott csak annyit, hogy egy rosszindulatú kombináló picsä. Mikor anno egyetemre jártam és néha mentem haza, akkor rám meg rám fogták, hogy terhes vagyok, mert tunikákat hordtam, majd mikor változott a divat és passzos pólókat, akkor mindenki arról beszélt, hogy örökbe adtam a gyereket. Annyira bírom, mikor valaki, lát/hall valamit és már rögtön tudja is, hogy mi miért van/volt.

2015. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!