Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen indult el a...

Mennyi idősen indult el a babátok és hogyan?

Figyelt kérdés
Enyém 10 hónapos.Ő még nem indult el, szerintem majd olyan 1 éves kora körül fog. :)
2013. aug. 8. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 10 hónaposan a kutya után szaladt, a fiam 1 évesen kicsit óvatosabban, a szobában.:)
2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 és fél hónaposan tette meg az első 5-6 lépését az ágytól az ajtóig, aztán ezt többször az ágy közelében és 2 hét múlva meg már körbesétálta a szobát.:) Szóval 11 hónapos korában tanult meg járni a fiúnk.
2013. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 éves kora után 1 héttel indult el önállóan a fiam.
2013. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam 10 és fél hónaposan, és onnantól már nem is volt hajlandó máshogyan közlekedni. A lányom az első születésnapján, megmutatta, hogy ő ilyet is tud, átsétált tőlem az apjához. Azóta is csak néhány lépést tesz meg naponta, inkább a biztonságos mászást választja :) Óvatos duhaj :)
2013. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a kicsi meg volt őrülve a hajkefékért (hogy miért, ne kérdezzétek, én sem tudom...:)), 9 hónaposan a szoba egyik végében ültem, fésültem a hajam, ő arrébb játszott, felállt, és a hajkeféért "odajött".:)


Én annak idején 13 hónaposan indultam el, az egyik kezemben anyum kötőtűje, a másikban egy gombolyag fonal volt, csak úgy mertem egyedül mászkálni.:)

2013. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es most mennyi idős a babád?
2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 11,5 hónaposan mert egyedül elindulni, addig egy kézen fogva rohangáltatott.

A locsolókannát akarta megszerezni, de én haza akartam már hozni.

A kislányom pedig 9hónapos szülinapján elbíbelődött az ölemben, aztán felállt, és faképnél hagyott. csak úgy:)

2013. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, a lányom 2 hete volt egy éves :)
2013. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 hónaposan távirányítóval a kezében.Onnantól stabilan jár.Elötte csak kézenfogva vagy valamibe kapaszkodva ment.
2013. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!