Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki szinte állandóan egyedül...

Aki szinte állandóan egyedül van otthon a babájával, hogy viselte a babátok mikor pár órára/fél napra másra kellett hagyni? És mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
Lenne egy fél napos fontos elintézni valóm, és a páromra kell hagyni az 5 hónapos babám, ráadásul anyatejes, félek hogy a párom visszahiv majd, mert nem lesznek el nélkülem.
2009. okt. 26. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a párodat és a babát. ellesznek együtt! Muszáj belejönniük. Az enyém is kibírta. Nekem 4 hónaposan egy éjszakát a kórházban volt és semmi gond nem volt vele. Ha hisztizik, az csak "neked szól" .Ha eltűnsz és nem lát 5 perc múlva abbahagyja és észre sem veszi hogy nem vagy ott, míg vissza nem jössz. Az enyém is anyatejes és a kórházban tápszert kapott. Most másfél éves és még szopik.
2009. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nagyon sok múlik a párodon is.

Amikor otthon vagy és ő foglalkozik vele, míg te mondjuk főzöl vagy ilyesmi, akkor elvannak? Sokat kérdez a párod? Tudja mik a szokásai a babának?

Mert ha ezekre a kérdéseke válaszolsz,már át tudod gondolni,hoyg menni fog-e.

Nekem az első perctől sokat foglalkozik vele a párom, és nagyon szeretnek együtt játszani. Bármikor ráhagyhatom.

Először 7-8 hetes volt a lányom amikro kértem kimenőt mielőtt bedilizek,és elmentem bevásárolni. Onnantól kezdve bármikor ráhagyhattam. Most 5 hós,kb másfél hónapja elkezdtük a nagyival is összeszoktatni, először csak úgy hoyg mi is ott voltunk, aztán el is mentünk. Jól elvoltak, elvannak mai napig is,bármikor rábízhatjuk.


Én azt mondom,hogy szoktatás kérdése. Ha időben elkzded,hogy felkészülj az ilyen szituációkra, akkor ha menni kell nem lesz baj.

2009. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem is a lányom hisztijétől félek, hanem a párométól. :-) Sosincs vele kettesben, de ha sirni kezd a baba félek hogy bepánikol és hazahiv. Azért egy tesztet fogunk csinálni mielőtt elmegyek.

Köszi a válaszokat.

2009. okt. 26. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

5 hónapos a kislányom, de már több hete itthon hagytam őket egyedül, vagyis nélkülem. Nem volt semmi baj. Anyatejes az enyém is, ezért úgy szoktam elmenni, h. szopizás után és a következőre hazaérek.

A nagymamával (anyukám) is nagyon jól elvan, a kislányom egyenesen imádja.

Ez tényleg a párodon múlik, muszáj hozzászoknia, mert sokszor lesz még alkalmom, mikor nélküled kell együtt lennie a picivel!

2009. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!