Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ontex pelenka vélemény?

Ontex pelenka vélemény?

Figyelt kérdés
Ma szeretnék ilyet venni,de csak napközben használnám,éjszakára nem. Vélemények? 12 kiló a fiam melyik méret a jobb neki a maxi vagy a junior? Liberoból a 4-est használjuk,de szerintem a következő csomag már az 5-ös lesz... Ezért kérdezem. Mennyire tartja bent a pisit,kakit? Mennyire van pisi szaga? Nektek bevált? Mit jelent az,hogy különböző márkákból áll össze? Milyen márkákra gondolnak?
2013. aug. 14. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt használjuk nappalra és éjszakára is. Ugyanis az ontexnek kb. 12 féle pelusa van. Pl. a toujour és a dada is. Nem is egyforma fajták. EGyik vékony, másik pufibb. Próbálgasd, szerintem ne vegyél meg 100 db-ot, csak 10-es kiszerelést belőle. Postán veszed, vagy személyesen? Én árulom is, és gyakorló anyukaként használjuk is. Az is fajtától függ, hogy elég-e a maxi, vagy kell már a junior. Pl az öko toujourból mi egy évesen 9 kilósan még mindig a midit használjuk, a dadából is, és a molfix-ből is.
2013. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Toujours vagy milyen pelust adtak 4-es méretet :) Személyesen veszem pelenkadiszkontban,így 38 forint 1 darab. 10 darabot akartam csak,mert nekünk a Libero az ami tényleg bevált és éjszakára akartam hagyni belőle. Meg bugyipelust vettem még 10 darabot ez vastagabb.., majd kiderül hogy válnak be :) Olcsóbb azért,mint a Libero :)
2013. aug. 14. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A Toujour nekünk nagyon bevált.
2013. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Soha többet ilyen pelenkát :( Az egyiknek a ragasztó csíkját bele ragasztották a pelenkába,a másiknak a pelus elején kijött az összes zselé fél óra után... 10-ből 4-el voltam csak elégedett,ami az elején volt. Lehet a másik oldaláról kellett volna megkezdenem és a végén örültem volna... Csalódás volt a bugyipelussal együtt
2013. aug. 21. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem vált be, bár mint eladó, tapasztalom, hogy az sem mindegy, honnan veszed. Mert meg kell hogy mondjam, hogy ezeket a pelusokat szemétként hozzák be kintről a gyárakból, nagyáruházakból. Itt átválogatják, amit kell azt javítják, és eladják. Vannak cégek, akik úgy árulják, hogy garanciát vállalnak rá, ami azt jelenti, hogy visszaviheted és cserélik, vagy visszaadják az árát, vannak akik eladják a vackot is. :(
2013. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bp-n a 18.kerületben van egy nagy pelenkadiszkont. Direkt a raktárba mentem,vettem már ott úszópelust is meg több baba dolgot is. Azt nem tudom,hogy itt cseréltek-e volna ilyen helyzetben. Azt tudom,hogy I.osztályú pelusként tüntetik fel,ami hibás darabokat nem tartalmaz. Mondjuk jártam már úgy Pampers pelussal is,amit Tescoban vásároltam,hogy a ragasztócsík a kezemben maradt. Kezdek rájönni,hogy én vagyok ilyen szerencsétlen,ha nem a bevállt pelust veszem :( :)
2013. aug. 23. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!