Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is ártok ezzel a...

Szerintetek is ártok ezzel a babámnak?

Figyelt kérdés
Anyósom teljesen kiakadt tegnap mert a 11hónapos lányom pelenka nélkül kisbugyiba játszott az udvaron. Ez tényleg akkora baj lenne? Természetesen ha bepisil lecserélem rajta tehát nem vizes saras bugyiról van szó hanem szárazról. Nem igazán akarta megérteni hogy 40fokba nem fogok rá pelust adni ha lehet anélkül is. Szerintetek is baj hogy bugyiban van az udvaron? Tényleg kéne rá ott is pelust adnom?

2013. aug. 9. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz anyossal. Tipikus hiba hogy ő beleszol te meg emiatt tuszta ideg vagy. Amugy nem baj, az én lányom is kisbugyiba van itthon.
2013. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj.Én is egész nap pelus nélkül hagynám,ha nem panelba lennénk szőnyeggel.Természetesen saját udvaron hagynám bugyiba,játszótérre nem vinném abban.
2013. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj! Én is ezt tenném. Nem is értem, mi a gond azon kívül, hogy jó ok a kötözködésre...

Az az igazság, hogy nekem múlt hét végén megjött, és még a vékony betétet és a tisztasági betétet is alig bírtam elviselni, annyira meleg volt. Milyen lehet egy nem légáteresztő, vastag, néha pisis pelenka???

2013. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak otthon van bugyiba ha máshova viszem mindig adok rá pelust is. Anyós azon pattogott hogy majd összeszed valami fertőzést a homoktól... Hiába mondtam neki hogy az ugyanugy bemegy a pelusba is csak hajtotta a magáét...
2013. aug. 9. 10:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Kisfiam míg pelusos volt akkor nyáron csak gatyóban volt itthon, meg anyuméknál is. Mi panelba lakunk, csak a háló szőnyeges, a többi járólap és laminált padló (középszőnyeggel). Anyumék kertesbe laknak, ott a lakásba pelusba volt, mert az egész lakás szinte szőnyeges.
2013. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem adok rá pelust az udvaron. Sőt,semmit sem. Szerintem neki is jó érzés,hogy nem egy pelenkában pállik,hanem szellőzik a 40 fokban.
2013. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A baj nem az, hogy bugyiban van az udvaron, hanem hogy a homokozoban van bugyiban. Szerintem pedig az anyosodnak van igaza, amennyiben az a baja, hogy miert nem adsz ra pelust a HOMOKOZOBAN. Ha szimplan jatszik es nincs rajta pelus ugy mas lenne a helyzet.

Am de a te gyereket, te fogod orvoshoz vinni,ha osszeszed valamit a hokozoban, szoval sz.rd le mit mond az anyos.

2013. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Félreértettél kedves utolsó, nem kimondott homokozóban van, hanem ahogy mászik a fűben ott vannak homokosabb helyek és erre mondta. Nem csináltunk még neki saját homokozót, mert egyszerűen retteg a játszin is ha odaviszem hiába is van ott vele bárki.
2013. aug. 9. 11:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, nem meztelenül raktad ki az udvarra... Én is csak bugyit adnék a kisfiamra (ha nagyobb lenne) ilyen melegben.

4 hós baba anyukája

2013. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Akkor tenyleg felre. Azt irtad homoktol, ezert gondoltam, hogy igy is homokozik. Mert en oda nem engednem be bugyiban, meg ha otthoni sem ;) Bocsi
2013. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!