Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a fiam. Születésétől...

Meanett kérdése:

8 hetes a fiam. Születésétől kezdve utálja a babakocsit. Sehova nem lehet vele elmenni. Mi csináljak hogy megszeresse? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Akármit is teszek fel csörgöke valami játék nem használ.Már próbáltam hogy hordozós babakocsiba teszem hogy kilásson de az se köti le.A mozeskosarasban se akar elaludni.Nem tudok vele sehova menni fojamatosan sír a babakocsiban és nem alszik el benne még akkor se ha már fél órája sétálunk.Már mindent kipróbáltam.Van valami ötletetek?

2013. aug. 15. 09:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
neonato 3 funkcios babakocsin van.a hordozos részét megtudom forditani kifogom próbálni hátha tényleg hátra fele nem tud menni.még a hordozós részében ugyahogy jobban elvan mint a mózesben.fokozatosan kezdem hozzá szoktatni.beleteszem a hordozós részébe kicsit tologatom és közben beszélek hozzá hogy lássa ott vagyok.ha 5 percig akkor 5 percig csinálom.ha sir kiveszem majd ujra vissza teszem.talán hatásos lesz
2013. aug. 16. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!