Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lombikos babáknak van...

A lombikos babáknak van valami "hátrányuk" a természetes úton fogant babákhoz képest?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy a lombikbébi hamarabb lesz beteg, esetleg nem élhet meg annyi időt, mint a természetes úton fogant társa; később tanul meg beszélni? Csak azért kérdeztem, mert mi is erre készülünk, szeretnék tudni mindent. Persze nem az érdekel, hogy nekem milyen rossz lesz, csak a gyermek számít és az, hogy egészséges legyen. Csak komoly válaszokat várok! Köszönöm!
2013. aug. 16. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a fagyasztott tapadt meg, sajnos elvetéltem. ÉN úgy gondolom, hogy a fagyasztás is egyfajta szelekció, ugyanis a nem életképes embrió nem ébred fel. Azt mondják, amelyik felébred, az viszont nagyon erős, mert túlélte a fagyasztást :-) A "frissen" beültetett embriókról esetleg 2-3 nap alatt nem derül ki minden, arra gondolok, hogy egészséges-e. Akinek sokadikra nem sikerül annak el szokták vinni 5 napos korig, és akkor ültetik vissza, addig már tényleg csak az életképes embriók húzzák ki. 5 nap után viszont már megkezdődik a beágyazódás, és kell nekik az anyaméh, ezért nem tudják tovább tartani őket.
2013. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem például mindig ötnaposan ültették őket vissza, szóval ez nem általános, 3naposakat nem kaptam vissza. Nem fagyasztott beültetésből sikerült, de még 6an vannak, a tesóért tuti visszamegyünk (egyéb okok okán miattam :) nem lehet sajnos természetes úton babánk, de én ettől sem félek, annyira örülök, hogy ennyi év után sikerült) :)


Most vagyok a 28. hétben, és a terhességgel sem volt eddig semmi gond, a babánk is normális ütemben fejlődik. Igaz, a lombik miatt veszélyeztetett terhes vagyok, de én ebből semmit nem érzékeltem. Még csak rosszul sem voltam soha :)(és szerencsére nem is paráztattak emiatt az orvosok sem soha)

2013. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!