Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el vagy csillapodi...

Mikor múlik el vagy csillapodik a szeparációs szorongás első hulláma?

Figyelt kérdés
A 8 hónaposra gondolok, ha jól emlékszem, még utána is előjön egyszer.
2010. nov. 25. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 6 hósan kezdődött (mint utóbb kiderült), és 11 hósan ért véget!Vagyis 10,5 hósan Szinte aznap mikor elindult!Szóval nálunk 4,5 hónapig tartott!Én csak úgy tudtam valamennyit aludni mellette,ha odavettem magam mellé az ágyba,viszont ahogy visszatért a régi Fanni,azóta újra a saját ágyában alszik!Vagyis este mindig a sajátjában aludt el,csak éjjel vittem hozzánk,mert ott ő is aludt!Mikor felriadt volna,csak megöleltem és szinte fel sem ébredtünk igazán!

Most nyugi van már másfél hónapja,pedig 2 fog is kijött közben!


Én úgy tudom majd 1,5-2 év körül lesz a másik!

2010. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is valami hasonló van, hat hónapos a babám. Akkor lehet, h ez már szeparációs szorongás? Egyik napról a másikra elkezdődött. Bocsi, hogy nem válaszoltam a kérdésre. Bár én is úgy tudom, h egy éves kor körül ill. mikor jár már.
2010. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk 7 hósan kezdődött, és a mai napig (13 hónapos!!!) tart! Pedig már stabilan jár, tud jönni utánam. Amint megmozdulok, már látom, hogy rezdül egyet,és ő is menetre kész. Éjjel üvölt, mint egy sakál, ha felébred, és nem hagyja abba. De nappal is, ha nem lát. A nagyobbik kislányomnál hamar elmúlt, egy-két hónap alatt, de a második, olyan 2,5 éves korában, hosszú volt nagyon!
2010. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!