Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem érdeklik a könyvek...

Miért nem érdeklik a könyvek vagy a fejlesztő játékok?

Figyelt kérdés
15 hós a fiam!kicsit elszomorít,hogy az anyukák hasonlítgatják a gyerekeket egymáshoz. "az én fiam már ezt csinálja az én lányom már azt csinálja" a tied?? én meg csak állok és bolond módján elgondolkozom hogy bennem van a hiba? próbálok neki mesét olvasni,mutogatni a figurákat de nem érdekli rágná a könyveket!fejlsztő játékok sem érdeklik mikor mutogatom neki.próbálok játékosan foglalkozni vele de ő a maga módján szeret játszani.ezzel semmi baj.még nem érdekli.de mikor azt mondják hogy miért nem mondja hogy apa,anya,baba.neki már kéne.az integetést nap mint nap többször mutatjuk és jót kacag rajta de nem akar integetni és erre is az a válasz:Ö még nem integet?akkor igazán felbosszantanak.egy gyerek sem egyforma és nem azt jelenti hogy buta a gyerekem. mi a véleményetek?baj hogy még nem érdeklik a könyvek és baj hogy még nem érdeklik a szavak ?

#15hós fejlődés
2013. aug. 17. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érdeklik, mert más véleménye alapján akarod nevelni a gyerekedet. Lehet pontozni. Amúgy az hogy nem érdeklik a könyvek és csak rágcsálja az nem baj ennyi idősen általában ezt csinálják. Szerintem ha gagyarászik akkor nincs baj.
2013. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem baj, és ne is erőltesd, 15 hónapos!!!! semmit ne erőltess, hagyd hogy azzal játsszon amivel szeretne, nem kell fejlesztőjáték egy ekkora gyereknek, sőt szerintem még nagyobbnak sem, a szabad játékkal, és a mozgással fejlődik a legjobban
2013. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen , ez nagyon baj, hogy hasonlitgatjuk őket. Az enyém például meg nem megy még most sem tökéletesen. Viszont nagyon sok mindent mond már és pápát is int. A tiéd biztosan másban ügyes. De ez a veresngés, saját bőrömön tapasztalom én is és csodálkozom, hogy egyes anyukáknak honnan van annyi idejük, mint amit előadnak, hogy mennyit foglalkoznak a gyerekkel. Én is foglalkozom vele amennyit engedi időm. De főzni, mosni takaritani kell.
2013. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan tudod, hogy nem baj. Az enyém is ilyen volt, és egész normális 3 éves lett belőle. A kislányomnak viszont 1 éves kora óta mindene a mese meg a mondóka, hozza a könyvet akárhol vagyok, hogy olvassak belőle, most 16 hónapos, de szélesebb a szókincse, mint a bátyjának 2 évesen. Egyik ilyen másik olyan. Ha zavar a hasonlítgatás, ne menj bele az ilyen beszélgetésekbe.
2013. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!