Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legviccesebb,...

Mi volt a legviccesebb, legfurább dolog vagy tárgy, amit a babátok megkóstolt, megrágott, megnyalt stb?

Figyelt kérdés

Onnan jutott eszembe ezt megkérdezni, hogy ma a 6 hós kisbabám a vasalódeszka lábát nyalta, aztán a járóka rácsait harapdálta és az én nadrágom szélét is.

Még ilyet nem csinált. :)


2009. okt. 28. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szintén cipő, papucs minden mennyiségben. Fürdöhabot is két pofára enné...de a legrosszabb az a wc kefe volt :((

Mondjuk szerencsére épp újat tettem be a wc be de akkor is nagyon gáz :(

2009. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm megharapta a szomszéd tacskó orrát. Szegény tacsi 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett, testvérem azóta is büszke tettére.
2009. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A 21:00-ást mintha csak az én írtam volna... :)

A kisfiam a múltkor annyira rágta a kiságyat,hogy kiharapott belőle egy darabot... :S

Néhány napja pedig amikor olyan hideg volt megtalálta az egyetlen élő kukacot a környéken és bekapta... :S

Itthon a papír tárgyak nincsenek tőle biztonságban. Papír tokos dvd,videokazetta doboza,stb. Leharapja a csücskét és mint aki rágózik,jó ízűen nyammog rajta.

2009. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
vagyis 21:20-as. bocsi :)
2009. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A múltkor mikor a fürdőt takarítottam ott ült a lábamnál a fürdőszbaszőnyegen és a szappan az ölébe pottyant,amit én csak később vettem észre,a fogacskáival szépen lekapírgálta a felső réteget,megijedtem,de ő csak cuppogott és vigyorgott.8 hónapos fiúcska

Egyébként mindent bekap,szájába vesz.2 pár cipőm is van,aminek az orrát nem én rúgtam le,csak a gyerek rágta szét.Most épp egy játéktelefon kagylójának spirálját rágja.Kedvence még az ásványvizes flakon,a szőnyeg rojtja és a mama álla:)

Lányom mikor kb 1,5 éves volt kertészkedés közben egy marék földet bekapott,apával csak a visításra és a köpködésre figyeltünk fel:)

2009. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor én nagyon kicsi voltam, én is szerettem a fürdőhabot enni. De ez már nagyon régen volt. Húsz éve, legalább.
2010. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!