Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkába piros véres pisi...

Pelenkába piros véres pisi vagy mi ez?

Figyelt kérdés
most vettem észre nem sok mennyisèg de van. 3 hós a lányom. mi lehet? + a kakija is zöld, híg és büdös
2013. aug. 20. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálunk amíg a kisfiam csak anyatejes volt nem volt büdös a kakija,viszont volt,hogy zöld színű volt,nem volt beteg.Én úgy tudom,hogy a zöld színű kaki még utal betegségre,mert előfordulhat,hogy zöld lesz.Mondjuk nálunk nem folyamatosan volt zöld,volt 1-2 napig ilyen,majd következő nap már szép arany barna volt.Most már büdös a kakija,de azért mert már tápszeres is nem csak anyatejes,most is van még,hogy néha zöld színű a kaki,de szépen látszanak benne a megemésztett kajcsi darabok,szóval nincs vele semmi gond.Aztán megint átvált arany barna színűre.Viszont a véres pisivel elvinném orvoshoz minél hamarabb,mert az biztos nem jelent túl jót!

Egyébként a kiszáradást a kutacsából is észre lehet venni,mert ha be van neki esve vagy könnyen be lehet nyomni,akkor kevés a folyadékbevitele,itatni kell!!


4 hós baba anyukája

2013. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*még nem utal betegségre..így akartam írni.

Mellesleg amíg csak anyatejes volt a kisfiam nekünk is híg volt a széklete!!

2013. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, azért kérdeztem, hogy iszik-e mert a kiszáradásra gondoltam, de ha pisil eleget, akkor inkább valami gyulladás, talán húgyúti. Még a hasmenés miatt is lehet felszálló fertőzése. Mindenképp orvos, és itasd sokat, többet, mint általában, nem csak a pisi, hanem a hasmenés miatt is, nehogy kiszáradjon. Légyszi, írd meg, mit állapítottak meg.
2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
voltunk dokinál, különösebbet nem mondott, hasmenésre normaflore, az a kis vér vagy mi a kicsit berepedezett popsiból is lehet. csak 1x volt azóta se.
2013. aug. 21. 18:27
 15/15 anonim ***** válasza:
Ok, akkor nem a pisi. Ez azért megnyugtató.
2013. aug. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!