Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan rossz a Johnsons...

Tényleg olyan rossz a Johnsons termékcsalád? Merjem fürdetni vele a 3 hetes kislányomat?

Figyelt kérdés
A lágy fürdető érdekelne,ajándékba kaptuk,csak nagyon sok rosszat lehet hallani a márkáról.Tapasztalatok??
2013. aug. 21. 17:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De ha ennyire káros,meg szar,meg ártalmas,akkor miért engedik forgalomba hozni????
2013. aug. 21. 18:42
 12/24 A kérdező kommentje:
Vagy akkor ne babáknak gyártsanak,hanem felnőtteknek...
2013. aug. 21. 18:43
 13/24 salvadorina ***** válasza:
60%
A kórházban persze egyik anyuka sem hisztizett gondolom, pedig a csecsemőosztályok 90%-ban azt használják. :)
2013. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 salvadorina ***** válasza:
60%
Ja, és ha csak végigtolod egy úttest mellett, több kőolajszármazék kerül a babába, mint kb 20 flakon elhasználása után.
2013. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert annyira nem káros. Ha az lenne, nem lenne világ márka a babaápolásban.
2013. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kórházban a védőnő mondta, hogy túl sok ártalmas dolgot tartalmaz, ezért nem ajánlja, annak ellenére , hogy ők a kórházban ezt használják, mert a Johnsons cég 'támogatja' a kórházat és nincs felesleges kapacitásuk arra, hogy más fürdetőt vásároljanak, ezért marad az, amit kapnak...
2013. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
babafüggő. Én is használom, bár csak akkor, ha akciós épp. Amugy NIVEA-t használok, de nem vettem észre, hogy bármivel jobb lenne. Szerinem nyugodtan próbáld ki, ha a babádnak jó lesz, akkor minden okés.
2013. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Teljesen jók a Johnson's termékek! Vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy nem rosszabb mint pl. a Gabi, Nivea stb. Amúgy a gyógyszertári fürdető istele van kőolaj származékkal!
2013. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
Senki nem mondta, hogy a gyógyszertári fikarcnyival is jobb lenne a Johnson és társainál. Nekem aztán ezer, ki mivel mérgezi gyermekét, meg milyen forgalmas főút mellett tologatja, de amíg van választásom, elérhető áron, addig nem fogom ilyen szemetekkel kenegetni. A kórházban sem tartanak puskát a fejedhez, hogy azt kenheted csak és semmi mást. Ez egy egyszerű kérdés volt, a válasz is egyszerű rá. Mindenki saját döntése ezek után, mit használ, attól még ugyanolyan káros marad a fennt nevezett termék. Pá!
2013. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
38%

Én csak rosszat hallottam róla és általában a babafűrdetőkről. Sok olyan összetevő van benne ami nem kell egy babának, főleg egy 3 hetesnek. Vannak natúrkozmetikumok, azok sem szárítanak (bio, DM, Rossmann...). Mi amit kaptunk ajándékba, azt elhasználtuk kézmosásra.

Korábban kérdezted, hogy akkor miért gyártanak ilyen gyerekeknek.... mert marha jó üzlet. Miért gyártanak műanyag, ragasztós pelust, amikor kimutatták, hogy árt a nemzőképességnek? Mert sok-sok millióan azt használják 3 évig. Miért vannak a boltokban egészségre káros élelmiszerek, amik rákot okoznak????

Nekünk kell eldöntenünk, hogy mi az amit leemelünk a polcról és beviszünk a háztartásunkba.

2013. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!