Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a 3 hónapos...

Miért van az, hogy a 3 hónapos babám az éjjeli szopi után nyögdécsel, forgatja a fejét és nem alszik rendesen egészen reggelig?

Figyelt kérdés
Most már nagyon idegesít. Fáj valamilye? Vagy mi lehet a baj? Hálózsákban alszik, mert amíg nem tettem bele, addig 10 percenként húzgálhattam le a rácstól, mert felkúszott mindig. Nem hiszem, hogy pihentető lenne neki így az alvás. Vissza se tudok emlékezni mikor nem csinált ilyet. A büfizéssel nincs összefüggésbe.
2009. okt. 30. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Most hogy olvastam eszembe jutott hogy nálunk is mindig ez volt.Hajnalban megetettem és reggelig nyöszörgött, nem tudtam aludni.És nem fájdalom miatt volt, hanem csak úgy nyögdécselt. Mi sem tudtuk hogy miért, aztán egyszer csak elmúlt. Most 17 hós és van hogy éjjel alvás közben búg, meg dörmög:)

2009. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem ugyan tápszeres a kisfiam, de nálunk ez lett kb.így 3hónapos kora körül, hogy a hajnali 3-as etetés után, csak nyöszörgött ,mocorgott,nemtudott visszaaludni.(akkor este 10kor,hajnali 3kor,és reggel 5kor evett,meg még persze nappal is, de az most ide nem tartozik)szóval nekem azt mondta akkor anyukám, hogy lehet nem is éhes hajnalban, csak szomjas, de megeszi a tápszert mert ugye az is folyadék,csak hát elteliti a kisgyomrát, tele a poci,nemtud aludni.akkor én elkezdtem neki teát adni, és a 3.hajnal után a 3órási ébredése kimaradt.szóval nekünk tényleg túlterhelt volt a gyomra.

ti anyatejesek vagytok, nemtudom a cumisüveggel hogy álsz,vagy kispohárból, ha nem is teát ,esetleg vízzel megpróbálhatnád.

2009. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ez megnyugtat,nálunk is ez megy... :)

a reggeli 5 órás kaja után 7-ig csak nyűglődünk....morog izeg-mozog...csak pár percekre alszik el,aztán felébred,és kezdődik előlről...persze a cumi az kell neki..

2009. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom a teát, hátha tényleg ez a baj. Eddig még nem itattam, de hátha bejön.
2009. okt. 30. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A védőnődet megkérdezted, hogy mit gondol erről?

A tea tényleg nem rossz, de az anyatej első harmada jó híg, az csillapítja a szomjúságot. Az én babám is 3 hónapos, szintén anyatejes, ha szomjas, szív párat, aztán nem kér többet. A babák tudják mikor mennyi kell nekik. Ha lefektetem ő is forgolódik pár percet, cumit mindig vissza kell neki adni, mert kitúrja szájából.

Hogy alszik a csöpp? Az enyém hason, nem is marad meg mondjuk már háton. Ha a tiéd háton alszik próbáld hasra fordítani vagy, ha hason, akkor fordítva.

2009. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hason alszik, kipróbálom háton is...........

Az én kislányom még sosem szívott csak egy párat, neki mindig az összes tejcsi kell.....

2009. okt. 30. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!