Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El merjek menni? A passzív...

El merjek menni? A passzív dohányzás-anyatej miatt érdekel.10 éves osztálytalálkozó lesz és egy étterembe megyünk. Sokan dohányoznak.

Figyelt kérdés

A babám 6 hetes, anyatejes, de nem szopizza, hanem fejem Neki. Van a hűtőben előre lefejt, jó pár étkezésnyi adag, így a férjem meg tudja etetni. Nekem is jól esne ha kimozdulnék, de nem tudom hogy kiválasztódik-e a tejben a cigifüst. Ha hazaértem és a következő fejést kiöntöm az jó? Vagy ne menjek el?


Bocsi ha hülye kérdés. A válaszokat előre is köszönöm!


2009. okt. 30. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ugy tudom az éttermekben màr nem lehet dohànyozni!
2009. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ó én biztos elmennék!Legalább lesz mivel dicsekedned:)Legfeljebb nem maradsz sokáig,bár nem hiszem hogy vágni lehet majd a füstöt.
2009. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

elég sok étteremben van ma még dohányzórész, szerencsére. én dohányzom, csak azért mondom így. :)

egyébként nem állatok vagyunk mi se, meg lehet kérni minket, hogy nem szeretnéd a cigifüstöt szívni, ugyan üljek már arrébb. :)

2009. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze, én is elmennék:) aki meg dohányzik bizti tisztelettel lesz a kérésedre, én nem fogja az arcodba fújni a füstöt. Érezd jól magad:)
2009. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszönöm szépen a válaszokat. Természetesen az asztal olyan oldalára ülök hogy ne mellettem üljenek a dohányosok. Már nagyon várom!
2009. okt. 30. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
amig eljutsz az étteremig több szmogot fogsz beszivni.
2009. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj ugyan már! Ne csináld ezt! A kajába is van annyi sz@ar amit megeszel, hogy ez a kis füst mit sem számít majd. Lehet még jót is tesz. :P
2009. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom hogy ennyi erővel a szmog meg a többi... csak hát első baba... :P
2009. okt. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!