Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyas kismamak, mikor megszul...

Kutyas kismamak, mikor megszuletett a picitik. Eleinte vigyaztatok hogy a kutya ne legyen a kozelbe?

Figyelt kérdés
arra az esetre ertem mikor lakasban tartjak a kutyat.kutyaszor arthat a picinek?
2013. aug. 25. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fog ártana de természetesen azér tne ugráljon a gyereken. inimális kutyaszőrt nem lehet kivédeni az tuti, de az elején szerintem nem is találkozik vele annyira, akkor kell jobban figyleni a tisztaságra amikor már kuszik mászik, a kiságyba ugysem mászik be a kutya. Én is már elöre látom hogy napi kétszer kell majd takaritani ha elkezd mászni.
2013. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megengedtem neki amikor hazajöttünk h megnézze megvizslassa h tudja már ő is hozzánk tartozik. nem zártam el a kutyát a kicsitől de persze nem aludtak egy ágyban ez logikus. De azt hagytam h nézze amikor fürdetem meg ilyenek. Mindent érdeklődve figyelt. Amikor a kicsi felsírt az ágyába vagy csak még nyöszörgött és nem mindjárt hallottam meg akkor már a kutyusunk jelezte is és ment az kiságyhoz. Mai napig nagyon jól kijönnek. Már elmúlt fél éves a kislányom egyre jobban érdekli, 1 hete kb minden mozdulatán hangosan kacag. Egyébként westie kutyánk van 2.5 éves de teljesen jámbor, szófogadó kutya. Hamarabb rágná le a saját lábát minth vkibe is kárt tegyen legyen szó gyerekről, felnőttről. Odafigyeléssel össze lehet hozni a dolgokat. :)
2013. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én már mikor meg tudtam hogy baba lesz már akkor el kezdtem a kutyusnak mondogatni hogy lesz kisgazdája hogy szokja. S mikor haza jöttünk a kórházból meg engedtem hogy meg vizsgálja. Éppen aludt a pici a bébihordózóban mikor haza értünk úgy hogy abban is hagytam az ágyon mire a kutyus oda feküdt a hordózó mellé és vele aludt vigyázott rá. eleinte mikor keservesebben sírt akkor futott a kutya meg nézni hogy mi a baja. most meg már nagyon félti ha idegen nézi meg a picit vagy simogatja meg a kutyus el kezd ugatni :) én addig zártam ki a szobából míg a védőnő és a doki itt volt. 4hónapos a kislányom
2013. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok ja és nem pici kutyusunk van. puli és spániel keverék szóval olyan közepes méretű :)
2013. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mopszunk van, vigyàztam nagyon.De a gyerek 5 hònaposan màr màszptt ugyhogy odament.Azota nagy haverok, màr csak ha meglàtja gurul a nevetèstől.Mondjuk egy mopsszal "mindent"lehet csinàlni....
2013. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is mopszunk van, soha nem zártam el őket egymástól. Nyilván nem egy ágyban aludtak, de nem zártam ki a kutyát a gyerekszobából sem (mondjuk ott a fiam is csak alszik). 15 hónapos lesz a fiam, már nagy játékok mennek.
2013. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Staffordunk van, a mi szobánkba nem jöhet be a szőr miatt, de míg a lányom kicsi volt, szinte minden nap megszagolgatta.

Mióta a lányom mászik és bejárja az egész lakást, egyáltalán nem tiltom el őket egymástól.

Mostanában a kutyába kapaszkodva álldogál, nagyon édesek együtt.


Válasz a kérdésedre: szerintem a kutyaszőr nem árthat neki, bár óhatatlan, hogy lenyel néhányat (akár minden nap). Ha az alap dolgokat betartjátok (3 havonta féregtelenítés, oltás, stb), akkor nem lesz vele gond, sőt erősödik az immunrendszere, nem lesz olyan beteges, mint a túlféltett babák.

Én hiába mosok fel, porszívózok minden nap, mégis a nap végére tele van kutyaszőrrel a lányom ruhája, ez ezzel jár, ha kutyát tartasz, jobb ha lemondasz a tisztaságmániáról :))

2013. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!