Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor szoktattad le...

Hogyan és mikor szoktattad le a kisgyereked a cumiról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen "véletlenül" ottmaradt a Mamáéknál a cumi egy hétvégi látogatás után és hát sajnos onnan meg elvitte a cica! Már 1 éve nem cumizik, de ha rajta múlna még mindig "nyamnyamozna"! :)
2013. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2.5 évesen egy hétföi napon kettényirtam a cumikat kidobtam a akukéába 2 napig kereste de nem sirt nem bögött miatta pedig nagy cumis volt éjjel nappal a szájába volt ezt viszont ciokinek tartottam föleg hogy keözeleg az ovi
2013. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem használtunk cumit soha
2013. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem cumiztak. Kiköpték sokszor, én meg nem erőltettem tovább. 1-2 hónaposak voltak.
2013. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

keresztfiam sose aludt cumi nélkül 2 éves és sose vette ki a dudót csak míg evett...


Gyereknapkor mentünk állatkertbe Fiúnkkal és Keresztfiúnkkal a cumi természetesen a kocsiban maradt mert a mi Fiúnk sose cumizott így nem vagyunk hozzászokva...


Lefárasztottuk őket játszottunk, csavarogtunk fényképezkedtünk, a kis oroszlánokat néztük elmentünk és megszólalt, hogy dudó mikor elálmosodott...

Jött a fejvakarás, hogy ezért mi most biztos nem tudunk kimenni és kitaláltuk Párommal, hogy elvitte az oroszlán baba mert kellett neki a cumi... A Keresztfiúnk nagyfiú az oroszlán meg baba és az oroszlánnak kellett a dudó...

2013. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És azóta tesómék se adták neki vissza (pedig visszaadtuk hátha keresi)...

Most született a húga, megrágta a cumiját (leellenőrizte) és vissza is tette az ágyba mellé...

2013. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1,5 éves a kisfiam. Érdemes próbálkozni a leszoktatással vagy még ne?
2013. aug. 26. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is másfél éves, és cumival alszik. Én még nem akarom leszoktatni, szerintem ilyen korú kisgyereknél még nem akkora tragédia. Nappalra viszont igyekszem redukálni a cumihasználatot, hogy a beszédfejlődést ne gátolja. Csak akkor kéri, ha nyűgös, vagy fáj valamije (persze olyankor megkapja, de azért folyamatosan próbálom tőle elkérni, legtöbbször oda is adja). Alváshoz viszont még mindig megkapja. Ha felébredt, magától hajítja ki a kiságyból a cumit :)
2013. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!