Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy tényleg látják a...

Lehet hogy tényleg látják a szellemeket a babák?

Figyelt kérdés
10 hónapos babám sokszor néz a sarokban és mosolyog. Ott az ablak van, karnis és lógnak a függönyök. A másik sarokban is ugyanaz van de oda nem néz. Nem tudunk rájönni, hogy mi tetszhet neki abban a sarokban.
2013. aug. 26. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a függöny színe tetszik neki :)
2013. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet :), de a másik oldalon is van oda meg nem néz. Passz :)
2013. aug. 26. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinált hasonlókat amikor kicsi volt. A legijesztőbb az volt, amikor a fiam bámult egy sarokra a plafonon, majd jött a cicánk, és szintén oda kezdett nézni. Annyira figyelte azt a helyet, hogy közelebb is lépett (a macska).
2013. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég hátborzongató. Fura dolgok ezek, nem tudom mit higgyek.
2013. aug. 26. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom is csinálta,de kicsinek csak.Már leszokott a semmi bámulásáról.Bár néha még integet a semminek is 10,5hósan.Fényeket is nézhet.Lányomat pl rendesen lehet sétáltatni este a szobában,mert árnyékot vetek az ujjammal és ha húzom rohan mászva utána.
2013. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 12,5 hónapos és ő a napokban csinált hasonlót. Ő is a függöny felé nézett, mosolygott, viszont, amikor közelebb mentem vele, akkor elkezdett sírni. A másik eset meg az volt, hogy amikor altattam kézben, felfele nézett és fel nyújtotta a kezét is és nagyon nézett valamit. Amúgy elképzelhető, hogy látják a szellemeket, amíg kicsik.
2013. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!