Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most akkor ti mit csinálnát...

Na most akkor ti mit csinálnátok? Már mindent próbáltam, reménytelen? Hagyjam sírni?

Figyelt kérdés
11 hónapos lesz a lányom. Születése óta nem alszik rendesen. Fél év katasztrófa volt,hordtuk éjjel nappal. És sajnos még mindíg ott tartunk hogy nagy cicifüggő,egész éjjel a szájában a cici. Minden órában többször kel!! Csak forgolódik nyüglődik. Védönő orvos is csak olyat mond amit már próbáltunk.Próbáltunk már mindent. Tápot cumit/nem kell neki/ nincs melege nem fázik kisállatka,homeos golyók stb..de csak az egy cici amitől megnyugszik. De ez nem állapot,mindjárt 1 éves és enyit szopik éjjel. Mit csinálhatnék? Nem alszom lassan már 1 éve,meg szegényke sem alszik jól. Mindenki azt mondja hogy éjjel ne adjak cicit és had sírjon! Aki azt irja ne hagyjam sírni az írjon valami használható dolgot :-) köszönöm
2013. aug. 29. 08:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A fiam "csak" 3 óránként kelt éjszaka 1 éves koráig, és a sírni hagyás jött be Nálunk. 1 hét után végig aludta az éjszakát!

Este lefekvés előtt még azóta is cicizik.... de erről is szerintem majd úgy kell leszoktatni, nem lesz egyszerű ez sem! 23 hónapos :)

2013. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Delutani alvasa milyen,akkor is ebred?

Szerintem ha megoldhato te is fekudj le pihenni a babaval.

Egy fel ora szunyokalas is jot tesz ilyenkor.

2013. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen,jó dolog hogy a legjobbat adom neki,csak ez már így nem állapot!
2013. aug. 29. 09:05
 14/28 A kérdező kommentje:
Alszik délelött meg délután is kb 1 órát matx másfelet,de sajna ilyenkor is ébred. Ha cicin alszik el akkor mellette fekszem,de 10perc alvás után már ébred és kapja a cicit,próbáltam már nem adni ilyenkor neki de akkor felébred és nagyon nyűgös lesz. Ha babakocsiban alszik akkor meg végig tologatni kell mert felébred. Szóv
2013. aug. 29. 09:09
 15/28 A kérdező kommentje:
Szóval még nappal mikor alszik akkor is mellette kell őrködni :-)
2013. aug. 29. 09:10
 16/28 A kérdező kommentje:
Sajna nem így 'neveltük' az elején de ha pattan egy rugó az ágyban vagy recseg a parketta már felébred :-( ha éjjel elalszik akkor én onnantól meg sem mozdulok,akár milyen kényelmetlenül is fekszem.
2013. aug. 29. 09:13
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát ez kegyetlen lehet. Valószínűleg nekem fognak páran esni, de én megpróbálnám elvenni tőle a cicit legalább éjszaka. Egyrészt mert ez tényleg nem állapot, másrészt mert nem hiszem, hogy a gyomrának is olyan jó, ha szinte egész éjjel eszik. Mi lenne, ha visszavinnétek a szobájába (már ha van) és apa kelne fel hozzá éjjel, Te nem mennél be, mert nyilvánvaló, hogy téged a cicivel azonosít. Biztos fog sírni, de szerintem ez beválhatna.
2013. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbáltuk hogy a Párom kel hozzá és Ő hordozza meg megnyugtatja,csak amikor egy órában kb 4szer kel és volt olyan hogy negyed órát is cipelte ráadásul mikor letette kelt rá 5percre..ez sem vált be :-( persze több nap csináltuk ezt is.
2013. aug. 29. 09:19
 19/28 anonim ***** válasza:
Nagyon feluletesen alszik a babad,sajnos.Lehet ezen csak az ido segit majd.
2013. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem olvastam végig a válaszokat, de átérzem a helyzetedet, mi is pont ebben a cipőben jártunk 1 éves koráig, amikor is besokalltam.

Nekem az jött be, hogy nem adtam neki cicit. Nem hagytam sírni, vagyis nem abban az értelemben, hogy rázártam az ajtót, aztán hadd ordítson, hanem ringattam, simogattam. Az első pár éjszaka elég nehéz volt, kb. óránként kelt, aztán fél óra volt visszaringatni, de éjszakáról éjszakára egyre jobb lett, kb. két hét múlva átaludta az éjszakát (mondjuk ez azóta sem rendszeres nála, de cicit azóta nem kap éjjel).

Ha tényleg le szeretnéd szoktatni - ami esetedben abszolút érthető -, az nem fog menni sírás nélkül, de lehet ezt viszonylag kíméletesen is, úgy, hogy közben nem hagyod egyedül. Én úgy voltam vele, hogy oltás után is sír, az is egy szükséges rossz, ez is. Az egész család nyugodtab, mióta ezt megléptük.

2013. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!