Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye 1 év feletti babák már...

Ugye 1 év feletti babák már nem húzzák magukra a takarót?

Figyelt kérdés
Pár napja lett 1 éves a fiam és bár eddig nem húzta magára a takarót, de a téltől félek. Vastagabb takaróval alszik és mindig is féltem hogy a fejére húzza és megfullad. Viszont pár hete bedöglött a légzésfigyelőnk, így aggódva fogok lefeküdni. Ugye már elég nagy ahhoz hogyha esetleg a fejére gyűri a takaróját érzékelje hogy nincs levegője és kikászálódik alóla?
2013. aug. 29. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de miért nem adsz rá hálózsákot? Nem gyűri maga alá, nem húzza a fejére, nem rúgja le. Jó kis találmány, mi szeretjük. 9 hónapos babám a kezdetektől hálózsákban alszik.
2013. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól nem fullad meg, ha fejére húzza a takarót. Ha kényelmetlen neki, kibújik alóla. A fiam még 4-5 évesen is, ha fázott a fejére húzta a takarót. Ez csak a pici babáknál lehet veszélyes, aki még nem tud kibújni a takaró alól. Egy évesen már nincs ilyen gond.
2013. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom 9 hónapos, már régóta úgy alszik, hogy teljesen belefúrja magát a takarójába, neki így jó. Még él :)

Sosem volt légzésfigyelőnk, így szerencsére én megúsztam a parázós időszakot.

Neked is jobb lesz, ha leszoksz róla, jobban fogsz aludni a felesleges aggódás nélkül.

A fiad pedig ne féltsd, nem fog megfulladni.

2013. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt tervezem hogy vastag hálózsákban altatom de lesz olyan időszak amikor takaróval alszik majd(tavaly is volt). De én is a hálózsákra szavazok, bár nem tudom mennyire lesz kényelmes, hogy éjszaka 20x is megfordul a tengelye körül. :D
2013. aug. 29. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sosem volt légzésfigyelőnk. A kislányom kb. 8 hónapos koráig hálózsákozott, utána paplannal aludt. Volt, hogy csak a feje nem látszott ki alóla. Nem fulladt meg, és a Te babád sem fog. Nem tudom, milyent hazsnáltok, de egy vatelinnel töltött, pamuthuzatos paplannak semmi súlya és nagyon jó hőtartó!
2013. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!