Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is mindig bukik a...

Másnak is mindig bukik a babája, ha hason van? Ez normális?

Figyelt kérdés
Hason mindig bukik,mindegy mennyi idővel azelőtt evett. Mostanában nappal is elég gyakran,pedig eddig nem volt jellemző. Lehet ez azért, mert kicsit megfázott? Nem lázas amúgy. 4 hónapos.
2013. szept. 5. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

köze nincs hozzá

valószínű reflux,ugye bukik..

de azért is mert hason van valóban,na meg az is lehet túlette magát,nem is büfizett eleget

ez mind lehetséges !

nekik még nem zár jól a gyomorszájuk egyébként sem

ne aggódj

az enyém 10 hónapos dettó ez van

2013. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint a megfázáshoz nincs köze :)
2013. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 6hósan forgott a picim, és hason mindig kijött belőle a kaja. Mivel nem foghattam egész nap, ő meg a földön jött- ment gurulva, mert menni akart, ha hason volt mindig kijött belőle egy kis ennivaló. MÁr olyan durván, hogy nagyon elkezdett fogyni.

Akkor vittem én is dokihoz, a nutriton sűrítőt kezdtük el használni, attól kevésbé bukott. Illetve mértem a mennyiségét az egyszeri étkezéseknek, mert ha sokat evett, akkor a sűrítő ellenére is visszajött neki. :(

Nálunk az vált be, hogy 150grammnyi ételte evett egyszerre sűrítővel- így bennemaradt mind. Ekkor ha lassan is, elkezdett újra hízni. Mikor elkezdett mászni meg ülni, akkor meg szinte egyik napról a másikra rendeződtek a dolgok, elhagytuk a sűrítőt először, rendben volt- és utána elkezdtük több étellel etetni, és már úgy is rendben volt.

Elég keserves időszak volt- megmondom őszintén- szegény kicsit sajnáltam, mert az a 150gramm kaja nagyon kevés volt neki- hiszen pl egy bébiételes üvet is 190gramm. MInden kajázás nagy sírással végződött, mert úgy evett még. De tényleg nem tudtam vele mást csinálni- nagyon sokat próbálkoztunk- de csak így maradt benne az összes kaja. :( Viszont kb 2-3hónap volt ez csak, mert 8-9hósan megerősödött a záróizma.

Voltunk egyébként refluxos UH vizsgálaton is vele, de azt mondta az UH-s, hogy nem refluxos, csak gyenge a gyomra, mert csak nyomás hatására jött vissza neki az étel.

2013. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!